Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Egem Eğitim Geliştirme Merkezi

Kategori : Eğitim » Eğitim Danışmanlığı » Kişisel Gelişim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Egem Eğitim Geliştirme Merkezi
Web Adresi : http://www.egemegitim.com
Kısa Açıklama : Türkiye’de İLK ve TEK "Perakendecilik - Mağazacılık" Sektörüne Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı eğitimlerinin yanısıra kurmsal yönetim ve kişsel gelişim alanlarında seminer ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunan EGEM EĞİTİM GELİŞTİRME MERKEZİ, Kocaeli Üniversitesi ile yapılan işbirliği neticesinde çalışmalarına akademik bir boyutta vermiştir.

Egem Eğitim Geliştirme Merkezi Hakkında :

“PERAKENDECİLİK VE MAĞAZACILIK OKULU “

KENDİNE YERİNE TAŞINDI

Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı Türkiye'nin İlk ve Tek "Perakendecilik ve Mağazacılık" okulu kendi yerine taşındı.

Türkiye' de bir ilki gerçekleştiren ve Türkiye'de İLK ve TEK "Perakendecilik ve Mağazacılık " okulunu açan Yekta Berksoy' un öncülüğünde yeni adı "EGEM Eğitim Geliştirme Merkezi" adı altında , eğitimleri ile sektöre hizmet veren EGEM Ekibi kendi yerinde eğitimlerine başlamıştır.

EGEM , bu eğitimlere katılmış olan katılımcılara "İnsan Kaynakları / İş'e Yerleştirme" konusunda da uzmanlığını göstermiş ve katılımcılar, hem eğitimlerini almakta hem de bu eğitimleri esnasında EGEM' in portföyünde bulunan anlaşmalı işyerleri ile iş görüşmeleri yapabilmektedirler.

EGEM, bünyesindeki "İşe Yerleştirme Merkezi" sayesinde şu ana kadar toplam 740 kişiye istihdam olanağı sağlamış olup kısa ve uzun süreli eğitimleri ile bu rakamlar ülke ekonomisine oldukça büyük katkı sağlayacak şekilde hızla gelişmektedir.

Kurucu Yekta Berksoy , Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve sertifikalı olan bu eğitimler sayesinde sektörün ihtiyacı olan ara eleman ve yönetici kadrolarında çalışan veya çalışmak isteyenlerin "Sektörün Diploması" na sahip olduklarını belirtti.

Sektörde çalışan yaklaşık 50000 kişinin ihtiyacını karşılayacak olan EGEM , hem çalışanlara hem de bu sektöre yeni girmek isteyen adaylara mükemmel bir eğitim müfredatı ( Üniversite onaylı ) ile akademik ve sektörün uygulamasından gelen eğitimciler ile eğitimlerini sürdürmektedir.

EGEM , Türkiye'de İlk defa gerçekleştirmiş olduğu bu eğitimlerine, Kocaeli Üniversitesi ile yapmış olduğu işbirliği sayesinde akademik bir boyut getirmekte ve ön lisans programına eş değer bu eğitimlerini katılımcılarına ticari amaç gözetmeksizin çok uygun fiyatlar ile aktarmaktadır.

"Eğitimi tabana indireceğiz" diyen EGEM Eğitim Geliştirme Merkezi Kurucusu Yekta Berksoy, "EGEM Konferans/Seminerleri " ile yine ticari amaçları göz ardı ederek sektörün tanınmış eğitmenleri ile çeşitli kurumsal ve kişisel gelişim seminerleri katılımcılarına aktardığını belirtmiştir.Söz konusu eğitimler yine bir ilk olarak Tıcketturk kanalı ile satışa sunmaktadır. Eğitim camiasında büyük sansasyon yaratan bu programlar katılımcıların yoğun ilgisini çekmekte ve bu hareket bir platforma dönüştürülmektedir.

Eğitimde kaliteye önem veren EGEM, bu eğitimleri, teorik olduğu kadar anlaşmalı perakendeciler ve mağazacıların kendi yerlerinde, bizzat eğitimcilerinin nezaretinde uygulamalar halinde de yapmaktadır.

EGEM, bu programlar ile beraber Mağazacılık Organizasyonları yanında In House Eğitimler (Firmalara kendi yerlerinde eğitim ), Open Eğitimler ( EGEM'in kendi salonlarında verilen herkese açık eğitimler) şeklinde ve üstelik Kocaeli Üniversitesi tasdiki ile son derece ilgi görmekte olan bu seminerler ve programları ile sektörlere eğitilmiş vasıflı insanlar yetiştirmektedir.

EGEM Eğitim Geliştirme Merkezi Kurucusu Yekta Berksoy, bir ilke daha imza atacaklarını belirterek perakendecileri bir çatı altında organize olmalarının zamanı geldiğini ve bu sektörde hizmet veren herkesin kuruluş aşamasında oldukları "Perakendeciler Tedarikçiler Platformu" adı altında birleştirmeye karar verdiklerini belirtti. Perakendecilerin Avrupa Birliği geçiş sürecinde tüm sorunlarının çözümlenmesi, yurt içi ve yurt dışı çalışmalarının sağlanması açısından ortak nokta olacaktır.

Ayrıca üniversite son sınıf ve üniversiteyi yeni bitirmiş gençlerden oluşacak ve onların kariyer planlamalarının yapılacağı ayrıca bir çatı altında toplanıp sorunlarının çözümlenmesini sağlayacak ve kişisel beceri programları ile donanımlarını artıracak "EGEM Club" çalışmalarının da devam ettiği ve kısa sürede faaliyete geçeceklerini belirtti.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Eski Büyükdere Cad. Yeniçeri Sk. No:18/1 4.Levent İstanbul
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kağıthane » 4.Levent
Telefon : +90 212 2828232
Fax : +90 212 2828242
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 24 Nisan 2006 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 2.197

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Egem Eğitim Geliştirme Merkezi ile benzer firmalar :

 Ugem Özel Güvenlik ve Eğitim Merkezi
Firmamız özel güvenlik eğitim hizmetleri vermektedir.
http://www.ugem.com.tr/    Ankara    Altındağ    Güvenlik Hizmetleri

 Asser Danışmanlık Mühendislik ve Eğitim Hizmetleri
Firmamız kalite belgeleri marka tescil, web tasarımı ve endüstri mühendisliği uygulamaları konularında hizmet vermektedir.
http://www.asserdanismanlik.com    Mersin    Merkez    Belgelendirme Hizmetleri

 Elmacini Eğitim Danışmanlık
Yabancı Diller, Branş Dersleri, NLP, Yaşam Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Hızlı Okuma, Diksiyon,İş Güvenliği ve Sağlığı Eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri -İnsan Kaynakları Eğitimleri. -Satış Pazarlama Müşteri İlişkileri Eğitimleri -Üretim Kalite Eğitimleri -Yönetim Becerileri Eğitimleri -Çevre Eğitimleri
http://www.elmacini.com    Kocaeli    Merkez    Kişisel Gelişim

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 336
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları