Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Ats Spor

 
 

Ats Spor

Kategori : İnşaat » Yer Döşemeleri » Çeşitli Zemin Kaplamaları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Ats Spor
Web Adresi : http://www.atsspor.com
Kısa Açıklama : Renkli SBR Granül ve modüler kauçuk imalatı, her marka EPDM, binder, poliüretan, epoksi, polyurea temini ve uygulaması...

Ats Spor Hakkında :

Tenis Kortları-Akrilik,Yerinde döküm EPDM(tartan),Rulo EPDM,Sentetik çim

Atletizm Pisti-IAAF onaylı EPDM yüzeyli pistler,Sandviç sistem,Spray sistem,Full poliüretan sistem-Yerinde döküm,Rulo

Kapalı Spor Salonları-Yerinde Döküm Poliüretan Zemin,Parke zemin veya PVC zeminler

Squash Kortları,Kapalı- Açık Basketbol, Voleybol, Futbol Sahaları

Kauçuk zemin kaplama malzemeleri

Tel Çit,Pota,scoreboard ve boks ringleri ve spor ile ilgili tüm çözümler.

Renkli veya şeffaf poliüretan binder,Sealer,Poliüretan Coating,Finish Mat (Stockmeier Urethans)

Rulo EPDM (Rephouse)

Renkli SBR

Şirket Profili

SEKTÖRDE ONBEŞ YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİMİN IŞIĞINDA KURULMUŞ OLAN FİRMAMIZ ARTIK 6 YAŞINDA.

SPOR TESİSLERİ KONUSUNDA OLDUKÇA GENİŞ BİR ÜRÜN VE HİZMET YELPAZESİNE SAHİP OLAN FİRMAMIZDA, ÖNCELİKLİ İLKE; MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA, KAPALI-AÇIK SPOR TESİSLERİ, ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ, ÇOCUK OYUN ALANLARI, SPOR EKİPMANLARI VE MEMBRANLI ASMA GERME SİSTEMLERİ KONULARINDA, HEM ÜRÜN SATIŞI HEM UYGULAMA VE MONTAJ BAZINDA, UZMAN TEKNİK KADROMUZ VE TECRÜBELİ MONTAJ EKİPLERİMİZLE HİZMET VERMEKTEYİZ.

BUGÜNE KADAR ÖZBEKİSTAN, IRAK, AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, RUSYA FEDERASYONU VE YURDUMUZUN HEMEN HER KÖŞESİNDE İMZA ATMIŞ OLDUĞUMUZ ÇOK SAYIDA TENİS KORTU, BASKETBOL SAHASI, KAPALI SPOR SALONU, ÇOCUK OYUN ALANI VE BUNA BENZER TESİS, GENİŞ REFERANS LİSTEMİZİ OLUŞTURMAKTADIR.

Hizmetlerimiz

* ANAHTAR TESLİM AÇIK-KAPALI SPOR TESİSLERİ
Yurtiçi ve yurtdışında kapalı-açık spor tesisleri inşaasında altyapıdan aydınlatma ve aksesuara kadar 14 yıllık tecrübemiz, konusunda uzman yurtdışı ortaklarımız ile hizmetinizdeyiz.
----------------------------------------------
* AÇIK VE KAPALI SPOR SAHASI EKİPMANLARI
Bütün spor branşlarına ait malzeme ekipman ve aksesuarları firmamızdan temin edebilirsiniz.
----------------------------------------------
* MEMBRANLI ASMA-GERME YAPI SİSTEMLERİ
Membranlı Asma-Germe Yapı sistemlerimizin üretimi en son teknolojilerden faydanılarak yapılmaktadır. Sistemin statiği, bilgisayar ortamında kendi özel programları kullanılarak rüzgar, kar dayanımları test edilerek hazırlanmaktadır.Membran dokunun form imalatı, yüksek frekans elektrik kaynağı ile yapılarak, ek kaynak yerlerinin donmaya ve UV'ye karşı dayanımı sağlanmış olmaktadır. Kullanılan bütün malzemeler ve üretim yöntemleri DIN normlarına göre uygulanmaktadır. Sistemlerin montajı, konularında en tecrübeli supervizörlerin denetiminde gerçekleştirilmektedir. Membranlı Asma-Germe Yapı sistemleri çözüm yöntemleri ve sınırsız form alternatifleri ile başka hiçbir malzeme ile elde edilemeyecek estetik ve doğru sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.
----------------------------------------------
* ÇOCUK OYUN SİSTEMLERİ
Çocuk oyun gruplarında öncelikli ilkemiz GÜVENLİKTİR. Değişik alternatifler ile oluşturduğumuz oyun sistemlerimizin en büyük özelliği ise zeminlerinin esnek kauçuktan imal edilmiş kilitli parke ve karo formunda zeminler olmasıdır. Bizce kauçuk zemin çocuk oyun gruplarının olmazsa olmazıdır.Çünkü kauçuk zeminler çocuklarımızın oyun alanlarında yaralanma rsiklerini en alt seviyeye indirmektedir. Değişik kalınlıklarda ve renklerde montajı yapılabilen kauçuk zeminler, kolay uygulanabilmesi, uzun ömürlü ve sağlıklı olması sebebiyle çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Ürünlerimiz

* EPDM YÜZEYLİ SENTETİK ZEMİN SİSTEMLERİ
Atletizm pistlerinde ve çok amaçlı açık spor alanlarında, sağlıklı ve performans arttırıcı özelliği ile uzun yıllar mükemmel spor yapma imkanı sağlar. Atlezim pistlerinde IAAF standartlarına uygun değişik sistemlerin uygulanmasında kullanılır. Ayrıca çok amaçlı sahalarda uzun ömürlülüğü DIN normlarına uygun top sıçrama endeksi ve sporcularda kas yorgunluğu yapmama gibi özellikleri ile mükemmel bir seçimdir. Yerinde döküm ve rulo alternatifleri ile su geçirimli ve su geçirimsiz zeminler elde etmek mümkündür.
----------------------------------------------
* AÇIK VE KAPALI SPOR SAHA ZEMİNLERİ
- Kapalı spor salonlarında poliüretan zemin ve parke zemin olmak üzere iki tip uygulama sistemi vardır. Bunlardan poliüretan zemin seçeneği, çok amaçlı kullanılabilmesi, hijyenik ve temizliğinin kolay olması, uzun ömürlü ve kısmi tamirat imkanının olması, sporcularda kas yorgunluğu yapmaması ve FIBA onaylı parke zemine göre daha ekonomik olması sebebiyle genellikle tercih edilirler. Yerinde döküm veya rulo olarak uygulama yapılabilir.

* Akrilik zemin kaplama malzemesi, özellikle resmi tenis müsabakalarının oynanacağı kapalı ve açık tenis kortlarında kullanılmaktadır. Ürünümüz ITF(International Tennis Federation)onayına sahiptir. Bununla beraber top ile oynanan bütün spor branşları için çok uygun bir zemin oluştruması sebebiyle kapalı ve açık bütün çok amaçlı sahalarda uygulanabilir. Akrilik malzemenin ekonomik oluşuda diğer bir tercih sebebidir.
----------------------------------------------
* FIFA ONAYLI SENTETİK ÇİM SİSTEMLERİ
Değişik elyaf yüksekliklerindeki sentetik çim futbol sahalarında kullanmış olduğumuz ürünler FIFA tarafından kabul görmüş ve tavsiye edilmektedir. FIFA standartlarında yapılan sentetik çim yüzeyli sahalar, oyun sırasında sporcularda, doğal çim yüzeyli zeminlerin sağladığı oyun konforunu tamamen sağlamaktadır. Bakım gerektirmemesi, üzerinde çivili futbol ayakkabılarıyla futbol oynanabilmesi ve uzun ömürlü olması, bu ürünün tercih edilmesinin en büyük sebepleridir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Kilyos cad. Kuğu Sok. No.13
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Sarıyer » Maden
Telefon : +90 212 3423293
Telefon 2 : +90 212 3423294
GSM Telefon : +90 549 7191418
Fax : +90 212 3423295
E-Mail Adresi :
Skype : atsspor
Eklenme Tarihi : 2 Mayıs 2006 Salı
Ziyaret Sayısı : 5.062

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Ats Spor ile benzer firmalar :

 Tour-k Endüstriyel Dağcılık & Extreme Sports
Yurt disinda rope access(iple erisim teknisyenligi)ülkemizde ise endüstriyel dagcilik olarak bilinen hizmetlerimiz(baraj,gökdelen,köprü,enerji nakil hatları,uzay-kafes sistemleri,celikgrid ag sistemlerivb.)ulaşılması güc noktalarda endüstriyel dagcilik a özel malzeme ve teknikleri kullanarak bakim,tamir montaj ve temizlik gibi hizmetleri%100güvenli
http://www.tour-k.com    İstanbul    Pendik    Çeşitli

 Ats Metal Alüminyum Doğrama Sanayi
Alüminyum doğrama sistemleriyle hizmet vermekteyiz.
http://www.atsaluminyum.com    İzmir    Konak    Alüminyum Doğrama

 Matsan Makina
Makina sanayisinde faliyet göstermekteyiz.
http://www.    Malatya    Merkez    Makine İmalatçıları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 170
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları