Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Marmara Akademisi

Kategori : Eğitim » Meslek Edindirme

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Marmara Akademisi
Web Adresi : http://www.marmaraakademisi.com.tr
Kısa Açıklama : Mursumuz MEB bağlı meslek edindirme kursudur.Gençlerimizi profesyonel iş hayatında "ARA" eleman değil "ARANAN" eleman olarak hazırlamak.

Marmara Akademisi Hakkında :

Bilgili, birikimli, dinamik yöneticileri ve deneyimli yetkin, profesyonel öğretim kadrosuyla; 2005 yılında hizmete açıldı.

TC Milli Eğitim Bakanlığı’nın onayladığı müfredat programını uygulayıp, sertifika veren Marmara Akademisi; "ara" değil, "aranan" eleman yetiştirmek ilkesini benimsiyor.

İLKELERİLERİ – Koşulsuz kalite / Şeffaf yönetim / Öğrenciye saygı / Kendini ve barındırdığı öğrenci grubunu ileri götürme / Ticari kaygı değil, hizmet kaygısı taşıma.

Yenilikçi eğitim anlayışı doğrultusunda, dünyadaki gelişmeleri yakından izliyor, uyguluyor ve öğrencilerine özenle aktarıyor.

Gençleri meslek sahibi yapmayı amaçlayan eğitim modelinin, iş bulma ve iş edinme ihtiyacını en etkin biçimde karşılayacağına inanıyor.

Marmara Akademisi; günümüzün en geçerli meslek dallarında titizlikle hayata geçirdiği çok seçenekli eğitim programıyla, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacak elemanlar yetiştirmeyi hedefliyor.

Özel Marmara Akademisi Dört ana dal ile eğitim verir:
PLASTİK SANATLAR
Plastik Sanatlar bölümü içinde, Resim, Grafik, İç Mimari, Endüstriyel Tasarım, Mücevher, Moda ve Sahne Tasarımı, Seramik ve Heykel bölümleri bulunur.
Bu bölüm aynı zamanda tüm öğrencilere sanat kültürü edindirmek amacıyla, ortak dersler, atölye çalışmaları, gezi ve projeler düzenler.

GÖRSEL İLETİŞİM, REKLÂM VE PR
Görsel İletişim, Reklam ve PR bölümü, temel olarak Halkla İlişkiler, Müşteri İlişkileri, Reklamcılık ve alt dalları, İnsan Kaynakları ve Web Tasarımı bölümlerinden oluşur.
Bu bölüm, tüm Marmara Akademisi öğrencilerine iş hayatında başarılı olmak için gereken temel iş kültürü dersleri, proje ve atölye çalışmaları, seminer ve gezi programları yürütür.

RADYO, SİNEMA VE TV
Radyo, Sinema ve TV bölümü, Radyo Yapımcılığı, Sinema ve TV yönetmenliği, Senaryo ve Yaratıcı Yazarlık ve Belgesel Yapımcılığı bölümlerini içerir. Bu bölüm de ek olarak ortak yaratıcı yazın dersleri, amatör radyo programı yapımcılığı ve DJlik, ve halka açık çeşitli program ve festivallere katılma amaçlı kısa film ve program yapma çalışmaları yürütülür.

SAHNE SANATLARI
Sahne Sanatları bölümü, Tiyatro, Oyunculuk ve Dans bölümlerinden oluşur. Marmara Akademisi öğrencileri, seçecekleri bölüm ne olursa olsun, bu bölümden de ders alarak kendilerini kültür adına geliştirebilirler.

Bu ana dallara ek olarak, Marmara Akademisi Güzel Sanatlara Hazırlık ve İş İngilizcesi, Makyaj, Diksiyon, Film Müziği ve Fotoğraf dallarında kısa ve orta dönemli programlar yürütür.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : ömer avni mah. fındıklı çelebi hamamı sok. no:16
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Beyoğlu » fındıklı
Telefon : +90 212 2931150
Telefon 2 : +90 212 2931151
GSM Telefon : +90 530 4012166
Fax : +90 212 2938907
Eklenme Tarihi : 9 Ekim 2007 Salı
Ziyaret Sayısı : 3.593

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Marmara Akademisi ile benzer firmalar :

 Ankara Sanat Akademisi
ANKARA SANAT AKADEMİSİ ; Sanatsal faaliyetler göstermekte olan ve sanatsal eğitimler veren bir kurumdur.
http://www.ankarasanatakademisi.com    Ankara       Eğitim

 Direksiyon Akademisi
Direksiyon Akademisi olarak "güvenli sürüş" ve "ileri sürücülük teknikleri" eğitimleri vermekteyiz.
http://www.direksiyonakademisi.com    İstanbul    Kadıköy    Sürücü Kursu

 Marmara Nakliyat
Firmamız nakliyat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
http://www.ünlüsoy.com    Kayseri    Melikgazi    Şehirler Arası Nakliyat

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 295
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları