Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Denge Merkezi Eğitim Danışmanlık

Kategori : Danışmanlık » İnsan Kaynakları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Denge Merkezi Eğitim Danışmanlık
Web Adresi : http://www.dengemerkezi.com
Kısa Açıklama : Eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri vermekteyiz.

Denge Merkezi Eğitim Danışmanlık Hakkında :

     DengeMerkezi, “insan” odaklı bir yaklaşımla eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri veren bir gelişim merkezidir. Bireysel ve kurumsal gelişime yönelik çeşitli yöntem ve uygulamaları programlarında kullanır. Birey ve kuruluşların var olan potansiyellerini fark etmeleri, sorun çözme, değişim ve sürekli gelişim amacıyla çalışır. Çalışma Alanlarımız 1. Bireysel değişim ve gelişime yönelik eğitim ve koçluk hizmetleri 2. Kurumsal Değişim ve Gelişim yöelik eğitim ve koçluk hizmetleri 3. Koçluk eğitimleri 4. kurumsal e kişisel danışmanlık hizmetleri 5. Proje danışmanlığı Kurumsal Deneyim Eğitim Programları dengeMerkezi toplam 36 NLP eğitim programı düzenleyerek 435 kişiye farklı düzeylerde NLP eğitimi vermiştir. Özel programlar Sanovel İlaç Sanayii için toplam 28 ilde eğitim semineri düzenlenerek “Hasta Hekim İletişimi ve NLP” konusunda 723 hekim bilgilendirilmiştir. Vitalis İlaç Şirketi için firma satış temsilcilerine “Etkili İletişim” semineri düzenlenerek 25 kişi eğitilmiştir. Çakmak Avukatlık fimasına NLP bireysel ve kurumsal gelişim eğitimi düzenlenmiştir. Tivolino Fitness Club’a biresyel ve kurumsal gelişim eğitimi düzenlenmiştir. Türkiye Petrolleri Azerbaycan Branch Office için Bakü’de eğitim düzenlemiş ve kurumsal gelişim danışmanlığı sunulmuştur. Türk Eczacıları Birliği’nin Avrupa Birliği projeleri kapsamında eczacılara ve rehber öğretmenlere yönelik “NLP ile Etkili İletişim” semineri düzenlenmektedir. ODTÜ Okulları Geliştirme Vakfı’na, eğitmen ve yöneticilere yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Siyasi bir lidere iletişim koçluğu ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Avrupa Birliği’nin “Üreme Sağlığı” programı kapsamında yürütülen projelerine teknik danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. European School of Economics Rektörü Prof. D’Anna “Geleceğin Liderleri ve Özgür İnsan” konulu bir eğitim seminerini Denge Merkezi organizasyonunda Ankara’da gerçekleştirmiştir. Türk Eczacıları Birliği’ne kurumsal süreç danışmanlığı yapılmakta ve personeline bireysel gelişim eğitimleri verilmektedir. Üst düzey yöneticilere “Executive Coaching” hizmeti sunulmakta ve kurumlarına yönetsel süreç koçluğu yapılmaktadır.
denge merkezi logo

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Filistin cad. no:9/11 GOP
İl / İlçe / Semt : Ankara » Çankaya » gaziosmanpaşa
Telefon : +90 312 4682542
Fax : +90 312 4682518
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 05 Kasım 2007 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 5.912

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Denge Merkezi Eğitim Danışmanlık ile benzer firmalar :

 Bsm ( Bakırköy Sanat Merkezi )
Latin dansları eğitimi vermekteyiz.
http://www.bsmyiz.biz    İstanbul    Bakırköy    Dans Kursu

 Hky Strategia Kurumsal Çözüm Merkezi
2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve bir çok Porjeye imza atan firmamız KOBİ'lere yönelik Hibe Projeleri, Devlet Destekleri, Marka ve Patent Danışmanlığı, İhracat Teşvikleri ve Yatırım Teşvikleri konularında Gaziantep'te faaliyet gösteren kuruluşlara danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.
http://www.hky.com.tr    Gaziantep    Şahinbey    Stratejik Danışmanlık

 Sbm Sigara Bırakma Merkezi
Türkiye çapında 15 Merkezi bulunan bu sistemle 1 saatte sigaradan kurtulabilirsiniz.
http://www.sbm-turkiye.com    İstanbul    Kadıköy    Sigarayı Bırakma

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 721
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Ürünler - Oyuncak - Puzzle Oyunları