Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Artera Mimarlık & Içmimarlık Dekorasyon

Kategori : Dekorasyon » İç Mimarlık » Projelendirme

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Artera Mimarlık & Içmimarlık Dekorasyon
Web Adresi : http://www.arteramimarlik.com
Kısa Açıklama : Ankara'da mimarlık içmimarlık dekorasyon proje konularında uzman kadroyla anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Artera Mimarlık & Içmimarlık Dekorasyon Hakkında :

         ARTERA MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK olarak biz, mekânların yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak, sizlere çağdaş, ekonomik, fonksiyonel ve estetik mekânlar tasarlamak, geçmişle geleceği, doğuyla batıyı, günümüzün gerektirdikleri ile sentezleyerek sizlerin kullanımına sunmak amacı ile sizlerin memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmak ilkesi ile yola çıktık. Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreten ARTERA MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK, bunu, teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmekte, bulunduğu bölgenin zemin yapısına en uygun ve güven verici bir şekilde tasarlayıp uyguladığı yapılarla da sizlerin kullanımına sunmaktadır. Aklınıza takılabilecek her türlü soruya cevap verebilmek için ARTERA MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK, tasarım, (restoran tasarımı,cafe tasarımı,bar tasarımı,mağaza tasarımı,villa ve apartman inşaatları,anahtar teslim uygulama ve proje hizmetleri,villa tasarımı,ev tasarımı,vb…) üretim ve üretim sonrası dönemlerde her zaman yanınızda olacaktır. Siz bize zevklerinizi söyleyin, biz size hayatın tadını verelim. ÖNEMLİ NOT : BİREYSEL MÜŞTERİLERİMİZİN YANISIRA İNŞAAT VE DİĞER FİRMALARA DA,TAŞERONLUK HİZMETLERİNİ; GENÇ, GÜVENİLİR VE DİNAMİK EKİBİMİZLE SUNMAKTAYIZ.
firma logosu
üç boyut çizim
tasarım
firma logosu

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Hilal Mahallesi
İl / İlçe / Semt : Ankara » Çankaya » Yıldız
Telefon : +90 312 4384800
GSM Telefon : +90 549 3120001
Fax : +90 312 4384850
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2007 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 4.496

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Artera Mimarlık & Içmimarlık Dekorasyon ile benzer firmalar :

 Demay Grup Mimarlık Inşaat
20 yıllık tecrübemiz, yaptığımız işlerdeki hassasiyetimiz ve etik kurallara saygımız öncelik verdiğimiz konular olup mimari nosyonumuzla bunları bütünleştirip müşteri memnuniyeti ve iyi ürünler ortaya çıkarmak ana hedefimizdir.
http://www.    Ankara    Çankaya    Tadilat ve Dekorasyon

 Famelon Içmimarlık
Famelon İçmimarlık iş hacmi ve mimari proje bazında ofis, restoran, mağaza, konut, otel gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Özgün tasarımlar yaratıcı çözümler uygun fiyat ve kaliteli ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Famelon talebe göre proje/tasarım hizmeti verebildiği gibi projenin anahtar teslim uygulamasını da üstlenebilmektedir. Uygula
http://www.famelon.com    Konya    Meram    Projelendirme

 Pelin Çelik Mimarlık Bürosu
Restorasyon uzmanlık alanımız
http://www.pcmimarlik.com    İstanbul    Kadıköy    İnşaat

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 131
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları