Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Tuzcuoğlu Holding A.ş

Kategori : Nakliyat Taşımacılık » Nakliyat Firmaları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Tuzcuoğlu Holding A.ş
Web Adresi : http://www.tuzcuogluholding.com.tr
Kısa Açıklama : 1893 beri nakliyat sektöründe öncülük yapmaktayız.

Tuzcuoğlu Holding A.ş Hakkında :

1893 yılında temelleri atılan şirketimiz, sadece Türkiye’de değil, dünyada da taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Tuzcuoğlu Ailesinin o zamanki reisi Tuzcuzade Ahmet Bey, Konya’da tuz ticareti ve nakliyesiyle iştigal etmektedir. Aile I. Dünya Savaşı sonrası İzmir’e göç eder. İzmir’de daha sonradan şirketin simgesi olacak olan at arabalarıyla nakliyat işine devam eder. İhraç mallarını depolardan limana nakliyat işini ve askeri nakliyat işini yürütürler.

1950’li yıllara gelindiğinde Türkiye’de Nato dolasıyla kurulan üsler ve tesislerde görevli askeri ve sivil personele hizmet vermek amacıyla, ev eşyası taşımacılığına profesyonel olarak başlanmıştır. Merhum Mehmet Ali Tuzcuoğlu başta olmak üzere aile bireylerinin çabaları neticesinde şirket, Türkiye’de ve dünyada hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Tuzcuoğlu, Ankara(Merkez), İstanbul, İzmir ve Adana’da bulunan şubeleriyle yerel ve bölgesel hizmet ağını kurmuştur. Bu sayede, yıllardır birçok yerli ve yabancı kuruluş ve kişilerin nakliye konusunda değişmez tercihi olmuştur.

2007 senesinde, 114. yılını kutlayan şirketimiz, dinamik yönetim kadrosu ve geniş araç filosuyla, eski ve yeni müşterilerine, ilk günkü heyecanıyla hizmet etmeyi sürdürmektedir.

Ülkemizde nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini; uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarta oturtmuş ve ülkemizde henüz bir "Nakliye Hizmeti" ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır.


Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de TUZCUOĞLU NAKLİYAT olarak firmamız tarafından başlatıldığını hatırlatmaktadır.

Bu nedenledir ki, ucuz olsunda nasıl olursa olsun mantığından ziyade, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır.

TUZCUOĞLU NAKLİYAT 114 yıllık faaliyeti süresince sayfalara sığdırılamayacak kadar müşteri potansiyeline sahiptir.

Ancak son yıllarda ülkemizde moda haline gelen taklitçilik furyasından biz de nasibimizi almış bulunuyoruz. Ailemizle uzaktan yakından hiçbir ilgisi olmayan birtakım insanlar, firmamızın ismini kullanarak siz değerli müşterilerimize ve eşyalarınıza zarar vermektedirler. Bu kişilere dikkat edilmesi hususunu hatırlatmayı bir görev olarak kabul edip imajımızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamızla çalışmanız dileği ile sizleri bekliyoruz
TUZCUOĞLU HOLDİNG A.Ş
TUZCUOĞLU
tuzcuoglu

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Konya Yolu No:177
İl / İlçe / Semt : Ankara » Çankaya » Balgat
Telefon : +90 312 4738130
Fax : +90 312 4738130
Eklenme Tarihi : 3 Aralık 2007 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 5.245

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Tuzcuoğlu Holding A.ş ile benzer firmalar :

 Latek Holding
1982 yılında faaliyetlerine başlamış olup, yurt içinde ve yurt dışında bir çok projeye imza atmıştır. Faaliyette bulunduğu sektörlere kesintisiz olarak yatırım yapmaktadır.
http://www.latekholding.com    İstanbul    Şişli    Deniz Taşımacılığı

 Tuzcuoğlu Nakliyat
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
http://www.evdenevenakliyat.ms    İstanbul    Kadıköy    Evden Eve Nakliyat

 Tuzcuoğlu Nakliyat
Nakliye hizmeti vermekteyiz.
http://www.tuzcuogluholding.com    İstanbul    Kadıköy    Evden Eve Nakliyat

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 219
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları