Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Ltd. & Port Vale

Kategori : Turizm » Ulaşım » Turizm Taşımacılığı

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Ltd. & Port Vale
Web Adresi : http://www.sibay.com.tr
Kısa Açıklama : Yedi yılı aşkın bir süredir Atatürk havalimanında hizmet vermekteyiz.

Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Ltd. & Port Vale Hakkında :

Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Limited Şirketi, 2006 senesinde profesyonel "Vale Parking" Tanıtım ve Turizm Hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Sibay Ltd., Türkiye'de, özellikle Istanbul'da trafik yoğunluğu ve park sıkıntılarının yaşanmasına karşın ihtiyaca cevap verebilecek yerlerde, her türlü probleme karşı sigorta kapsamında ve eğitilmiş kadrolu personeliyle profesyonel " Vale Parking " firmalarının eksikliğini giderme,Uzun dönem ve günübirlik projelerde hizmet vermek, eğitimli personelleri ile VIP özel donanımlı araçlar ile araçlı veya araçsız hizmet vermek ayrıcalıklı ( vip hizmeti ) hedefi ile yola çıkmıştır.

İlk hedef olarak Hastem sağlık ve danışmanlık A.Ş Tarafından işletilen günlük ortalama 1,500 ziyaretçiye hizmet veren Çamlıca Ömür Hastanesinde " Sürekli Valet Parking" Hizmetlerimizin başlayabileceği en uygun mekanlardan biri olması sebebi ile ilk uzun dönem projemiz olarak hayata geçirilmiştir.

Firmamızda türkiyede ilk defa bayan vale parking görevlileri çalışmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerin kapsamı ve kaliteli servis anlayışımız ile, hizmetlerimizin sadece son kullanıcılara değil aynı zamanda bu müşteri portföyüne ulaşıp, ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen çeşiti firmalara ( sağlık,danışmanlık,banka,enerji sektörü,alışveriş merkezleri,akaryakıt v.s.) da büyük avantajlar sağlayabileceği düşünülmektedir.

Sibay Ltd. olarak Ayrıca çeşitli davet, açılış ve organizasyonlarda da proje bazında "Vale Parking" ve "Tanıtım" hizmetleri sunulmaktadır.

Sibay Ltd. " Vale Parking" hizmetinin sağlandığı tüm noktalarda en önemli kolaylık zaman kaybını ve zahmeti engellemektir. Vale hizmetini kullanan müşteriler, otopark içinde park yeri arama ya da otoparktan eşya taşıma zahmetinden kurtuluyorlar. Araçlar sibay vale görevlileri tarafından "Teslim Fişleri" karşılığında mevcut hasarları kontrol edilerek teslim alınmaktadır. Araçlar sibay vale görevlisine teslim edildiği andan, tekrar teslim alınıncaya kadar geçen süre içinde her türlü hasar durumuna karşı sigorta güvencesi altına alınmaktadır. Alışveriş Merkezleri, klüp, davet veya arabalarıyla ziyaret ettikleri her yerde müşterilerimizin SİBAY LTD. Logomuzu gördüklerinde arabalarını herhangi birine değil bu konuda uzman bir Şirkete teslim ettiklerini hissetmeleri en büyük gurur kaynağımız.

Bugün Sibay Ltd., "Vale Parking" Hizmetlerinin yanında Havaalanı / Şehir transferleri hizmetlerini kapsayan VIP Van tipi araçlar ile transfer hizmetleri, günlük turları kapsayan uzun dönem VIP Van Hizmetleri, günlük / haftalık / uzun süreli Şoför teminini kapsayan hizmetler' de sunmaktadır. Tranfer Hizmetlerimizdeki hedefimiz havaalanına geliş ve gidişlerde ve İstanbul trafiğinde yerli ve yabancı misafirlerinize konforlu bir ulaşım sağlamaktır. Tam donanımlı "Van" tipi araçlar ve seçilmiş, iyi giyimli, iyi seviyede yabancı dil bilen konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz ile 24 saat kesintisiz transfer hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca, Gece eğlencelerinde araçları ile park sıkıntısı yaşamak istemeyen veya herhangi bir sebepten dolayı araç kullanımı istenmemesine karşın,konusunda eğitimli personeller ile,müşteri aracı veya vıp donanımlı araçlar ile istenilen her noktadan alınıp tekrar güvenli bir noktaya bırakılabilir, farklı şehirlerdeki araçlar kişi veya kurumlara görevliler tarafından sigortalı olarak nakli yapılmaktadır.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Siyavuşpaşa Mh. Feritselimpaşa Cad. Sıraevler Sk. No:36/4
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Bahçelievler » Yeşilköy
Telefon : +90 212 5026501
Fax : +90 212 5070320
Eklenme Tarihi : 5 Mart 2008 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 3.952

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Ltd. & Port Vale ile benzer firmalar :

 Simetri Eğitim Araçları
Anasınıfı,Kreş,Yuva,Okul öncesi eğitim,Komple okul donanımı,Laboratuvar,Sıra,Yazı tahtası,Masa,Sandalye,Ahşap oyuncak,Plastik ev,Kaydırak,Puzzle,Kreş donanımı,Bireysel dolap,Spor minderi,Flexi,İpe boncuk dizme,Top havuzu,Oyun seti,Park,Bahçe,laboratuar,deney araçları,fizik deney seleri,kimya deney setleri,biyoloji deney setleri,ilköğretim deney set
http://www.simetriegitim.com    Ankara    Altındağ    Oyun Parkları

 Kamer Araç Takip Sistemleri
araç takip sistemleri konularında cihaz üretimi ve yazılım satışı yapmaktayız.
http://aractakip.kameradunyasi.net    İstanbul    Beylikdüzü    Araç Takip Sistemleri

 Selas Savunma Elektronik Araç Ve Sistemleri A.ş.
Selas savunma sarf malzemeleri, ayrıca esd malzemelerin satışını yapmaktadır.
http://www.selas.com.tr    Ankara    Çankaya    İthalatçı Firmalar

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 461
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları