Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Lifecoach Academy

 
 

Lifecoach Academy

Kategori : Eğitim » Eğitim Danışmanlığı » Kişisel Gelişim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Lifecoach Academy
Web Adresi : http://www.lifecoach-nlp.com
Kısa Açıklama : İnsanlara yaşam kalitelerini artırabilmeleri için yeni yollar keşfetmelerinde yardımcı olmaktayız. Çalışmalarımızın amacı kendini sorgulayan bireyin, pozitif düşünceyi rehber edinerek, bulduğu bu yeni yollarda, hedeflerine ilerlemesini sağlamaktır.

Lifecoach Academy Hakkında :

Dr. Murat Soysalan LifeCoach Academy Kurucusu Koçluk ve NLP Eğitimcisi, Uzman Koç (Aile - İlişkiler, Eğitim - Öğrenci, Holistik - Kuantum, Kurum - Kariyer - Yönerici Koçluğu) Eğitimci ve Uygulayıcısı GATA Tıp Fakültesi mezunudur. GATA Ankara Hastanesinde çalışıp, Malatya 2. Ordu Revir Baştabipliği görevinde bulunduktan sonra, iş yeri ve turizm hekimliği üzerine eğitimlerini 1995 ve 1996 yılında aldı. 1996 yılında Antalya-Kemer’de serbest hekim olarak çalıştı. 1997 yılında Sheraton Voyager Antalya Hotel kurum hekimliği görevine başladı. 1999 yılında kurucusu olduğu Özel Meltem Tıp Merkezi’nin sorumlu hekimliğini iki yıl süreyle devam ettirdi. 2002 yılında bir uluslar arası sağlık firmasında eğitmen- danışman olarak çalışmalarını sürdürdü ve senior manager olarak görev yaptı. Tüm bu süreçte ve devam eden dönemde kişisel gelişim alanında birçok eğitmenden eğitimler aldı ve kendi ekolünün gelişmesini deneyimler üzerine oturttu. 2008 yılından beri sadece kişisel gelişim danışmanlığı ve koçluk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Dr. Murat Soysalan Türkiye’de ilk kez bir devlet üniversitesinde sertifikalı koçluk eğitimleri vermiştir. Türkiye’de ilk kez koçluk eğitimi almış öğretmen ve yöneticilerle bir sistem halinde koçluğu bir eğitim kurumunda sistematik olarak uygulamıştır. “İnteraktif workshop” çalışmalarını grup halinde sistemli olarak uygulayan ilk kişidir. “Active-Mind” eğitim programlarını dizayn ederek, katılımcıların verilen bilgileri bilinçaltı düzeyde içselleştirmelerini hızlandırmıştır. Koçlukta yetkinleşme süreçlerini ve etik çerçeveyi olgunlaştıran Türkiye’deki tek sistemi geliştirmiştir. Holistik-Kuantum koçluk özgün yaklaşımını olgunlaştıran ve bununla ilgili yetkinlik sunan çalışmaları yapan tek kişidir. Holistik-Kuantum düşünceyi ve uygulamalarını anlatan “Önünüzden Çekilin” isimli kitabı bulunmaktadır. ALDIĞI EĞİTİMLER, SERTİFİKASYON VE DİPLOMA PROGRAMLARI DAVRANIŞ BİLİMLERİ EĞİTİMİ (GATA Tıp Fakültesi) NLP DİPLOMA, PRACTITONERY VE MASTER PRACTITONERY (International NLP Trainer’s Association) TEMEL NLP (UNLP ve NLPNOW - Philip Holt , Richard Bandler’s Assistance) NLP TRAINER , NLP MASTER TRAINER (International Training) HİPNOTERAPİ (Instutate of Erickson – Tamer Dövücü) TEMEL KOÇLUK BECERİLERİ VE STRES YÖNETİMİ: (Doruk Performans - Doç. Dr. Turgay Biçer) PSİKOKİNESİYOLOJİ VE KİŞİSEL GELİŞİM (Kuraldışı Eğitim – Nil Gün) NETWORK COACHING, KİŞİSEL GELİŞİM, MOTİVASYON; ( Rolph Kipp ve Michael Strachowitz) COMPREHENSIVE COACHING (International Coach Academy-Coachıng Instutate) CERTIFIED COACH, PROFESSIONAL CERTIFIED COACH (PCC), MASTER CERTIFIED COACH (MCC) (International Training)

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Halaskargazi Mah. Rumeli Cd. Nur Apt. Kat:6 No:35/12
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Şişli » Nişantaşı
Telefon : +90 212 2301266
GSM Telefon : +90 530 4040655
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 31 Temmuz 2008 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 4.661

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Lifecoach Academy ile benzer firmalar :

 American Academy Of English
Bilinçaltını hedef alan özel anadil edinim tekniğiyle özel eğitimli ve deneyimliyabancı ve Türk öğretmenlerle kısa zamanda İngilizce konuşmayı garanti ediyoruz. Ücretsiz tanıtım derslerimize herkes davetlidir.
http://www.americanacademy.com.tr    İstanbul    Bakırköy    Yabancı Dil Kursu

 Academy English Yurtdışı Eğitim
Yurtdışına açılan güvenli kapınız. 10 ülkede 200'ü aşkın dil okulu, yaz okulları, maaşlı ve maaşsız staj programları, yurtdışı üniversite seçenekleri, tercüme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile yurtdışı hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.
http://www.academy-english.com    Tekirdağ    Çorlu    Yurtdışı Eğitim

 Didem Academy Language School
Didem Academy Language School Yabancı dil alanında üstün tecrübe ile eğitim veren Didem Academy Language School, deneyimli Türk ve İngiliz öğretmenlere sahip olup öğrencilere İngiliz ailelerin yanında, özel ve müşterek dairelerde konaklama imkânı sunmakta ve dil eğitimini merkez içi ve merkez dışı aktivitelerle desteklemektedir. Okul, ders sa
http://www.didemacademy.com    Aydın    Didim (Yenihisar)    Yabancı Dil Kursu

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 278
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları