Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Peridotcv

Kategori : Eğitim » Eğitim Danışmanlığı » İş Dünyası

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Peridotcv
Web Adresi : http://www.peridotcv.com
Kısa Açıklama : İnsan kaynakları konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Peridotcv Hakkında :

MERHABALAR……..

ÖLÇEKLENDİRİLMİŞ İNSAN GÜCÜ SİSTEMİ

     Peridotcv.com, net, org Web sitesinin vizyonu:

     Küreselleşmenin devam ettiği, Rekabetin sınır tanımadığı günümüz iş dünyasının karşı karşıya kaldığı temel sorunlarının gidericisi olan insan gücünün etkin, verimli ve her şeyden önce Demokratik toplum mantığı içeriğinde insanların istedikleri zaman, istedikleri yerde ve istedikleri işte istedikleri şekilde çalışabilmelerine imkan sağlayacak, hedeflerle yönetim ilkesini benimsemiş, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetim sistemlerini destekleyen, sürekli gelişmeye açık kurum ve kuruluşlar ile bu kurum ve kuruluşlarda görev yapan, yapmak için başvuruda bulunan, mesleki alanda eğitimlerini alan, meslek seçimlerinde destek arayışında olan insan gücüne sanal ortamda gizlilik ve kalitenin temel alındığı gerekli desteğin verilmesi amaçlanmaktadır.

     Sitemiz , kurum ve kuruluşların sadece ihtiyaç duydukları işgücüne ulaşmalarını değil, ayrıca uygun insan kaynakları yönetim sistemleri oluşturularak, " Uyum ve Esnekliğin " sağlanmaya çalışıldığı , mevcut insan gücünün etkin ve motivasyon içeriğinde kullanılması süreçlerine destek vererek fark yaratmalarına zemin oluşturmaktır.

     Peridotcv.com, net, org Web sitesinin misyonu:

     Gelişen teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak sektörel fark gözetmeksizin Kurum,kuruluş ve bireylerin işgücüne yönelik arz ve taleplerini sonuçlandırmasına teknolojik çözümlerle doğru yerde , doğru zamanda, doğru bir şeklide işveren ve iş arayanlara çözüm üreten interaktif bir platformdur.      

     Bireysel üyeler, günün 24 saati binlerce farklı sektörden ve farklı iş alanlarından aradığı iş fırsatlarına ulaşabilirler. Oluşacak eleman taleplerini değerlendirme dışında da hedeflediği mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik eğitim, seminer ve kariyer destek hizmetlerinden her zaman faydalanabilirler ve bu konularda binlerce kaynağa ulaşabilirler.

     Sitemizin hedefi bireysel ve kurumsal olarak ortalama günlük 500 bin kişinin ziyaret ettiği, ulusal ve uluslar arası arenada lider bir konumda en çok tercih edilen bir site haline gelmektir.

    Başarılı ve hayat dolu bir yaşam dileğiyle Sevgiyle kalın

     Site Yöneticisi

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Mersin Yolu Yol Geçen Mah.1. Sok. No:11
İl / İlçe / Semt : Adana » Seyhan » Yol geçen
Telefon : +90 322 4410047Dahili : 1014
Telefon 2 : +90 539 2400753
GSM Telefon : +90 544 9772638
Fax : +90 322 4410100
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 26 Ekim 2008 Pazar
Ziyaret Sayısı : 2.689

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Peridotcv ile benzer firmalar :

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 151
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları