Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Aktif Online Muhasebe Kursları

Kategori : Eğitim » Dershaneler

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Aktif Online Muhasebe Kursları
Web Adresi : http://www.aktifonline.net
Kısa Açıklama : Online muhasebe kursları vermekteyiz.

Aktif Online Muhasebe Kursları Hakkında :

          Firmamız işsizliğin nedenlerinden birisi olan piyasadaki kalifiye Meslek Elemanlarının yetersizliği nedeniyle piyasaya yetişmiş Meslek Elemanları yetiştirmek üzere kurulmuştur.

Firmamız Milli Eğitim Bakanlığı'ndan almış olduğu 20598 ruhsat numarası ile 07/12/1998 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.

Firmamızın faaliyet alanları dahilinde; Bilgisayarlı Muhasebe Kursları, Muhasebe Kursları Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınavlarına Hazırlık Kurları, Bilgisayar İşletmenliği, Kursları, Yönetici Sekreterlik ve Asistanlığı Kursları, İngilizce Kursları, KPSS, DMS, DİS Sınavlarına Hazırlık Kursları verilmektedir.

Öğrencilerimiz zor ekonomik şartlar altında bir meslek sahibi olup iş bulabilmek gerekçesiyle kurslarımızı seçmektedir. Firmamızda bu zor şartlar altında kurs taksitlerini zorlukla ödeyebilen öğrencilerinden aldıkları ücretin hakkını vermektedir. Kursları bittikten sonra meslek elemanı olarak iş bulabilmeleri doğrultusunda onları yönlendirmekte, işe başladıkları takdirde de iş yerinde karşılaştıkları yapamadıkları işlerle ilgili sorunları olursa ücretsiz danışmanlık yapmaktadır.

Kursumuzda çalışan eğitim kadromuz kesinlikle konularının en iyileridir, bu yönleriyle de öğrencilerimize örnek olmaktadırlar. Ve çok büyük bir özveriyle çalışıp kursiyerlerimizin meslek sahibi olup, kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için fedakarca çalışıp bunun memnuniyetiyle mutlu olmaktadırlar.

Kursumuzda verilen eğitimler de öğrencilerimize gerekli her türlü teknolojik alet ve kaynaklar eğitim süresince sunulmaktadır. 

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : G.M.K. Bulvarı Tolluoğlu Apt.No:71/7-8 Kat:4-5
İl / İlçe / Semt : Ankara » Çankaya » maltepe
Telefon : +90 312 2303215
Fax : +90 312 2297924
Eklenme Tarihi : 03 Şubat 2009 Salı
Ziyaret Sayısı : 5.805

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Aktif Online Muhasebe Kursları ile benzer firmalar :

 Aktif Atf System
ATF Aktif System 13 yıllık birikim ve tecrümesini, kaliteli ürün ile birleştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
http://www.aktifotomatikkapi.com/    Denizli    Merkez    Otomatik Kapı

 Interaktif Ajans
manken ajans, model ajans, manken ajans, kast ajans,çocuk ajans,casting, ajans, fotomodel ajans, hostes ajans, ankara manken ajans, ajans reklam, ajans hizmetleri, seslendirme ajans,cast ajans manken, ankara cast ajans, ajans firmaları, manken fotomodel ajans, çocuk reklam ajansları,reklam ajansları, ankaradaki reklam ajansları,reklam ajansları iş
http://www.interaktif.com.tr    Ankara    Çankaya    Manken Ajansları

 Onlinesatınal Bilişim Teknolojileri
Onlinesatınal Bilişim Teknolojileri İstanbul Copy Bilişim Sistemleri olarak www.onlinesatinal.net tamamen yerli sermayeye ait, 2005 yılında kurulan ve sektöründe faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Kurulduğundan itibaren firmamızın ihtisas alanı bilgisayar yazıcı ve sarf malzemeleri toptancılığıdır.
http://www.onlinesatinal.net/    İstanbul    Şişli    Elektronik Mağazaları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 456
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları