Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Istanbul Law And Consultancy

Kategori : Danışmanlık » Hukuki Danışmanlık » Hukuk Büroları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Istanbul Law And Consultancy
Web Adresi : http://www.
Kısa Açıklama : Hukuksal konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Istanbul Law And Consultancy Hakkında :

İstanbul Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’nin ilkesi, doğruluk ve dürüstlük prensiplerine bağlı olarak sunduğu avukatlık ve danışmanlık hizmeti sonucunda oluşturduğu güvenin devam ettirilmesi ve bu güvenin hukuk çevreleri ve müvekkiller nezdinde “doğru ve güvenilir hukuk ofisi” inancının yerleşmesini sağlamaktır.

 

Adaletin tesisi ve müvekkillerin çıkarlarının korunması öncül amaç olup, bilgi ve tecrübelerin adaletin hizmetine ve kişilerin faydasına sunumunda ırk, renk, etnik köken, cinsiyet, dil, din, siyasal ve ideolojik fikir, ekonomik veya başka bir statüye dayanan herhangi bir ayrımcılık yapılmaz.

 

Ofisimiz, herkesin hukuksal sorununu, mesleğin en yüksek standartlarına göre ele alarak müvekkillerinin liyakatli ve gayretli bir avukata layık olduğunu kabul ederler.

 

Bu amaçla ofis’in tüm mensupları her zaman müvekkillere gerekli ilgi ve nezaketi göstermeyi, konusu ile ilgili her türlü soruya en kısa zamanda ve en doğru biçimde cevap vermeyi taahhüt ederler.

 

Müvekkiller, herhangi bir etki altında kalmadan, tamamen kendi çıkarlarını ön planda tutan düşüncelerini belirtme ve kararlarını alma hakkına sahiptirler. Davaların gidişatına iştirak edebilmek için yeterli bilgi almak ve davanın aşamaları hakkında bilgilendirilmek, dosya dokümanlarının kopyalarını talep etmek ve almak müvekkilin kabul ve taahhüt edilmiş haklarındandır.

 

Müvekkillerin her aşamada, hukuki meselelerinin karşılıklı anlaşma (sulh) ile neticelendirilmesi de dahil olmak üzere, konu hakkındaki her türlü görüşü Ofis tarafından daima göz önünde tutulur.

 

Ofis’deki hukuksal hizmetler, yasal düzenlemeler ve müvekkil taleplerine sadık kalacak şekilde yürütülür ve belirlenen süre içerisinde sonuçlandırılır.

 

Hukuksal hizmetlerde müvekkilden uygun bir ücret talep edilir ve bu ücretin İstanbul Barosu Ücret Çizelgesine ve hizmetin koşullarına uygunluğu hakkında işe başlamadan önce detaylı izahat yapılır. Ödeme tarihleri işin başlangıcından önce müvekkilin de uygun bulacağı şekilde belirlenir.

 

Ofis’imizde müvekkil ile her türlü görüşme ve yazışma yasalar çerçevesinde gizlilik ilkesi gözetilerek yapılır ve sürdürülür.

 

Ofis’in tüm mensupları, müvekkillerinin haklarını korurken ve sağlarken adaletin gerçekleşmesine çalışır, doğal hukuk ve uluslararası hukukun tanıdığı insan haklarını ve temel özgürlükleri yüceltmeye çalışırlar. Hukuka ve avukatlık mesleğinin kabul görmüş standartlarına ve genel ahlak kurallarına uygun biçimde, hiçbir kurum ve kişinin etkisinde kalmadan serbestçe ve özenle hareket ederek müvekillerine hizmet verirler.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres :
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Beşiktaş »
Telefon : +90 212 
Eklenme Tarihi : 29 Mayıs 2009 Cuma
Ziyaret Sayısı : 4.548

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Istanbul Law And Consultancy ile benzer firmalar :

 ıstanbul Mobilya Boya Ve Cila
Ham mobilyaların boyanması ve cilalanması yanında restorasyonu istenen mobilyalar - hotel,restaurant,cafe,hastene,konsferans salonları- yenilenir.
http://www.istanbulcila.com    İstanbul    Küçükçekmece    İç ve Dış Dekorasyon

 ıstanbul Mobilya Istanbul Moble
İstanbul Moble 2010'nun Ocak Ayında Kurulmustur Eski Adı Digital Moble'dir Kuruluşunun yeni Logosu ver Yenilenmiş Bir Kuruluştur Mutfak,banyo.raylı sistemli,Dolaplar Sizleri bekliyor
http://www.istanbulmoble.com    İstanbul    Küçükçekmece    Mobilya

 Istanbul Cimstone
Firmamız; cimstone ürünleri satışı - tasarım ve uygulamaları ile mutfak ve banyo tezgahları,zemin döşemeleri ve kaplamaları,basamak ve şömine,sehpa-masa-konsol imalatı alanlarında faaliyet göstermektedir.
http://www.istanbulcimstone.net    İstanbul    Kadıköy    Dekorasyon Malzemeleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 292
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları