Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

ıstanbul Kurumsal Gelişim

Kategori : Eğitim » Eğitim Danışmanlığı » Kişisel Gelişim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : ıstanbul Kurumsal Gelişim
Web Adresi : http://www.projeyonetimi.com
Kısa Açıklama : İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 11 yılı aşkın süredir eğitim ve danışmanlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konularında hizmet vermekteyiz.

ıstanbul Kurumsal Gelişim Hakkında :

  • İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 11 yılı aşkın süredir eğitim ve danışmanlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konularında hizmet vermekteyiz. Kurumumuz vizyonunu, teknik içerikli eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için teknik konularda uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.
  • Geçtiğimiz bu 11 yıllık sürede kurumumuz 1.000’den fazla firmanın 12.000’den fazla katılımcısına eğitim hizmeti vermiştir. Kurumumuz eğitim sektöründe çalışmalarına ilk olarak İTÜ Vakfı bünyesinde başlamış daha sonra 2003 yılı başında bağımsız bir şirket olarak sektörde yer almıştır. 
  • İKG, Proje Yönetimi alanında dünyaca kabul gören Project Management Institute® (PMI®)'ın Türkiye'de akredite ederek, REP (Registered Education Provider) belgesini verdiği ilk kurumdur. Kasım 2005 itibariyle de GLOBAL REP ünvanına sahip olmuştur. 
  • REP ünvanına hak kazanan kurumumuzun akreditasyon sürecinde tüm eğitim içerikleri, eğitim dökümanları, eğitmenlerin yetkinlikleri (Project Management Professional® - PMP®), referansları, hizmet kalitesi detaylı olarak incelenmiştir. 
  • REP statüsünde olan kurumumuz, aynı zamanda Microsoft'un Proje Yönetimi alanında Information Worker Productivity yetkinliğine de sahip Türkiye'de ilk kurumdur. Information Worker Productivity, Microsoft Certified Partner programı içerisinde yer alan uzmanlık alanlarından biridir.
  • Deneyimli danışman kadromuz farklı sektörlerde iş deneyimine sahip oldukları için eğitimlerini sektörlere göre düzenlenmiş vaka çalışmalarıyla zenginleştirmekte ve aktarılan bilgilerin iş hayatında nasıl kullanılabileceğini örneklerle göstermektedirler.
  •  Açık kurs ve kuruma özel eğitimlerin yanısıra İKG,  Türkiye’de ilk defa“Proje Yönetimi Sertifika Programı” nı düzenlemiştir. Bugüne kadar düzenlediği “Proje Yönetimi Sertifika Programları”nın sayısı 90’ı aşmıştır. Bu programda katılımcılara tüm dünyada genel kabul görmüş PMI® (Project Management Institute®) metodolojisine göre Proje Yönetimi eğitimleri verilmekte ve yine PMI®’ın düzenlediği PMP® (Project Management Professional®) sertifikasyonu sınavına hazırlık yapılmaktadır.

Ürün ve Hizmetler :

Proje Yönetimi Sertifika Programı
Eğitimin Tarihleri: 14 Ocak - 12 Şubat 2012 (Ankara - Hafta Sonu) 7 Ocak - 5 Şubat 2012 (Anadolu Yakası - Hafta Sonu) 2 Ocak - 11 Şubat 2012 (Anadolu Yakası - Hafta İçi)
Eğitim » Personel Eğitimi
Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları
Eğitim Tarihleri: İSTANBUL: 04 - 05 Şubat 2012 03 - 04 Mart 2012 07 - 08 Nisan 2012 05 - 06 Mayıs 2012 02 - 03 Haziran 2012 04 - 05 ŞUBAT 2011 03 - 04 MART 2011 07 - 08 NİSAN 2011 ANKARA: 10
Eğitim » Kişisel Gelişim

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Ataşehir Gardenya 42 ada 7/1 plaza Kat:20 Daire:120
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Ataşehir » Ataşehir
Telefon : +90 216 4566050
Fax : +90  4555615
Eklenme Tarihi : 9 Temmuz 2009 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 2.397

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

ıstanbul Kurumsal Gelişim ile benzer firmalar :

 Istanbul Dişli Makina Sanayi
İstanbul Dişli olarak; sektörde müşterilerimizin özel isteklerine en iyi çözümler sunmak için sürekli kendini geliştirerek,uzman kadrosuyla yeniliklere açık olup üründe kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilk sıralarda tutmayı ilke edinmiştir. İstanbul Dişli siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa süre içerisinde karşılamak,uygun fiyat ve
http://www.istanbuldislimakina.com    İstanbul    Eyüp    Yedek Parça İmalatı

 Istanbul Kepenk Tamiri Servisi
İstanbul kepenk tamiri servisi olarak, İstanbul bölgesinde tüm ilçelere 7/24 servisimiz vardır.
http://www.istanbulkepenktamiriservisi.com    İstanbul    Bağcılar    Otomatik Kapı

 Istanbul Medya Internet Medya Ve Reklamcılık Hizmetleri
İnternet medya alanında yeni nesil internet teknolojileri kullanılarak firmalara website tasarım,e-ticaret tasarım,firmaların ihtiyaçlarına göre özel yazılımlar ve programlar,kurumsal kimlik çalışmaları,arama motoru optimizasyonu,seo hizmetleri verilmektedir.
http://www.istanbul-medya.com    İstanbul    Bahçelievler    Yazılım Üreticileri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 262
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları