Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Çildan Mekatronik

Kategori : Makine Sanayi » Endüstriyel Otomasyon » Elektronik Otomasyon

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Çildan Mekatronik
Web Adresi : http://www.cildan.com.tr
Kısa Açıklama : ÇİLDAN, gerçekleştirmiş olduğu mekatronik projelerini, tamamlamış olduğu özel yapılanma sistemini ve alanında gelmiş olduğu noktayı en kısa yoldan ifade ettiğine inandığı şu iki kelimeyi markasının altında gururla kullanmaktadır. “MEKATRONİK TEKNOLOJİ”

Çildan Mekatronik Hakkında :

Çildan Mekatronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1973 yılında Türkiye’nin ilk sanayi sitelerinden birisi olan İstanbul 4.Levent Oto Sanayi Sitesi’nde kuruldu.

Kurulduğu günden itibaren gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerin altında, firmanın tescilli markası olan “ÇİLDAN” imzasını kullanmaya başladı.
Temelini, firma kurucularının uzun yıllar yurtdışında yapmış oldukları çalışmaların oluşturduğu iş tecrübesini; iş ahlakı, iş disiplini, araştırma, geliştirme, kalite ve güven ile birleştiren ÇİLDAN, faaliyet gösterdiği her sektörde aranan ve tercih edilen bir marka olmayı başardı.

Günümüz üretim sektörlerinde gelinen noktada bir mekatronik sistemin oluşturulması için gerekli olan mekanik tasarım, mekanik üretim, mekanik montaj, elektrik tasarım, elektrik montaj ve endüstriyel yazılım gibi uygulamaların tamamını kendi iç departmanlarında, kendi kadrosu ile gerçekleştiren ÇİLDAN; tam bir mekatronik firması olma yolundaki yapılanmasını tamamladı.

Aynı zamanda başarılı bir TÜBİTAK-TEYDEB firması olan ve Dünya’daki gelişmeleri yakından takip eden ÇİLDAN; ilaç, kozmetik, tekstil, gıda, matbaa ve ambalaj sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde, Türkiye’de ve Dünya’da ilk olma özelliği taşıyan projeler gerçekleştirdi.

ÇİLDAN, gerçekleştirmiş olduğu mekatronik projelerini, tamamlamış olduğu özel yapılanma sistemini ve alanında gelmiş olduğu noktayı en kısa yoldan ifade ettiğine inandığı şu iki kelimeyi markasının altında gururla kullanmaktadır.

“MEKATRONİK TEKNOLOJİ”

Logo

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Yeşilce Mahallesi Dağıstanlı Sokak No: 17 P.K. 34418
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kağıthane » 4.levent
Telefon : +90 212 2804204
Fax : +90 212 2804206
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 02 Aralık 2009 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 1.660

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Çildan Mekatronik ile benzer firmalar :

 Tem Mekatronik San. Tic. Ltd. Şti.
Tem Mekatronik uzman teknik kadrosuyla endüstriyel otomasyon ürünleri pazarlama, mühendislik hizmetleri, proje, uygulama, montaj ve servis hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir... Shrink tünel makinaları ve Konveyör makina üretimi yapmaktadır
http://www.temmekatronik.com    İstanbul    Bayrampaşa    Projelendirme

 Speed-tech Otomatik Kapı Ve Mekatronik Sistemler
Branşında yaklaşık 15 yıllık deneyimi olan firmaların ve kaliteli personellerinin iştirakiyle iş hayatına atılmıştır.Kurucu ortakları sektörün en eskilerinden olmakla birlikte,yeni açılımları ve yeni sistemleri sektöre kazandırmış bir altyapıdan gelmektedir.Otomatik kapı sektöründe mevcut alt yapısını daha da güçlendiren firmamız,daha sonra inşaat
http://www.speed-tech.org    Bursa    Osmangazi    Otomatik Kapı

 Karaca Mekatronik Konveyör Ve Otomasyon Sistemleri Makina San.ltd.şti
Firmamız, - Alüminyum Sigma Profil ve Aksesuarları - Doğrusal Hareket Sistemleri - Konveyör ve Otomasyon Sistemleri konularında faaliyet göstermektedir.
http://www.karacamakina.com    İzmir    Bornova    Makine Sanayi

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 253
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları