Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Plus4web Internet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

 
 

Plus4web Internet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

Kategori : Bilgisayar » İnternet Hizmetleri » İnternet Hizmetleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Plus4web Internet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.
Web Adresi : www.plus4web.com
Kısa Açıklama : PLUS4WEB, Türkiye’de Profesyonel sunucuları ile web sitenizi yayınlar, web, hosting, reseller hosting, vps, alan adı, sms, ssl, dedicated server, arama motorlarına kayıt, seo ve hit hizmeti verir.

Plus4web Internet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında :

PLUS4WEB Internet Teknolojileri, 1996 yılında, internet tabanına yayılmak ve bu global ortamda varlıklarını sağlamak ve sürdürmek isteyen firma ve tüzel kişilere kurumsal çözümler getirme amacıyla kuruldu. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile kurumsal ya da kişisel web hosting ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en etkili anahtar teslimi çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz!

Hızlı ve yetkin Müşteri Destek Servisimiz, Yurt içi ve Yurt dışında yüksek performanslı güvenilir network bağlantılarımız, rakipsiz "yüksek kalite, düşük fiyat" politikamız, ve 10 gün geri ödeme garantimiz ile size daima en profesyonel hizmeti sunuyoruz.

Danışmanlık Servisimiz

PLUS4WEB Internet Teknolojileri Danışmanlık Servisi, kamu kuruluşları ve diğer küçük/orta/büyük ölçekli organizasyonların en yeni bilgi ve internet teknolojilerini kullanarak, dağınık internet işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek verir. Danışmanlık yaptığı şirketin personeli ile birlikte çalışarak, bilgi aktarımının gerçeklesmesini sağlar.

Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri engin tecrübelerin ışığında kuruluşun işlev, hedef ve stratejileriyle, hızla gelişen teknolojilerinin bütünleştirilmesi sağlanır. Sunulan hizmetlerde, proje yönetimi alanında kanıtlanmış disiplinlerin bir potada eritilmesiyle oluşturulmuş olan PLUS4WEB Internet Teknolojileri proaktif yapısı ile Çözüm Metodolojisi uygulanır. Danışmanlar, bu metodolojinin içerdiği yöntemler konusunda personeli eğitir, iş süreçlerını hızlandırır, organizasyonların bilgi teknolojilerinden optimum düzeyde yararlanmasını ve verimliliklerinin artması yönünde çalışırlar.

Danışmanlık Servisi olarak hizmetlerimiz

Web Sitesi İyileştirme, Şirket İçi İnternet ve Network Organizasyonları, WAN ve VSAT Firmaların mevcut internet web sitelerinin yeniden yapılandırılmasını içeren bu hizmet ile güncellenmesi kolay, veri tabanına dayalı PHP, ASP, .NET türü server side çalışan web siteleri hazırlanır. Aynı zamanda organizasyonun bu web sitesinden optimum faydalanması için çalışanlar ile bilgi aktarımı gerçekleştirilir.

Web Sitesi Kurulumu, Personel Eğitimi

Internet üzerinde mevcut bir web sitesine sahip olmayan kuruluşların internete ilk adımlarında profesyonel perspektif ile işe başlamalarını sağlamayı amaçlayan bu hizmet, Profesyonel bir web sitesinin kurulumu, gözlenmesi ve güncellenmesinin yanısıra, personelin internet ile ilgili şirket içi organizasyonu sağlayabilecek ölçüde eğitilmelerini içerir.

Proje Danışmanlığı

Kuruluşun her türlü bilgi işlem projesinin PLUS4WEB proaktif Çözüm Metodolojisi kullanılarak yönetildiği hizmetlerdir. Böylelikle projeler, istenilen zamanda, özellikte ve planlanan kaynaklar kullanılarak, başarılı bir şekilde sonuçlandırılır.

Logo

Ürün ve Hizmetler :

Google da 1. Sayfa dan ücretsiz olarak milyonlara ulaşın.
Google İnternet üzerinden yapılan aramaların %70'inin yapıldığı majör arama motorudur. Bu arama Motoru üzerinde 3 kelime ile 1 sayfadan sitenize ulaşılmasını, sitenizin hitini min. %200 arttırmak elinizde.
Bilgisayar ve Yazılım » Web Hosting

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Ihlamurdere Cd. Selaltı Sk. No:20/5 34357
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Beşiktaş » Beşiktaş
Telefon : +90 212 2594161
GSM Telefon : +90 552 5590000
Fax : +90 212 2597642
Eklenme Tarihi : 24 Aralık 2009 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 1.751

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Plus4web Internet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Gebzebilişim Bilgisayar Ve Internet Hizmetleri
gebze tasarım web tasarım .ayırovagebze bilgisayar gebze web tasarım gebze programlama çayırova web tasarım .çayırova bilişim çayırova programlama çayırova sms sistemleri gebze sms sistemleri gebze tasarım en uygun web tasarım en uygun web sistemleri bilgisayar satış taknik servis bakım acil yerinde bakım gebze bilisim çayırova tasarım bilişim bizi
http://www.gebzebilisim.com    Kocaeli    Gebze    Ticari Yazılımlar

 Nf Teknoloji Internet Ve Bilgisayar Hizmetleri
Avcılar Bilgisayar Teknik Servisi.
http://www.nfteknoloji.com    İstanbul    Avcılar    Bilgisayar

 Yıldızlar Internet
bilgisayar format atılır tamir ve bakım yapılır
   İstanbul    Esenler    İnternet Hizmetleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 351
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları