Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Hayırlı Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.

Kategori : Eğitim » Eğitim Danışmanlığı » Kişisel Gelişim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Hayırlı Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.tehlikelimadde.com
Kısa Açıklama : 2008 yılında Tehlikeli Madde Taşıma Uzmanı / ADR Danışmanı Ernail HAYIRLI tarafından kurulmuş olan firmamız Tehlikeli Maddeler ile ilişkide bulunan Üretici, Gönderen ,Yükleyici,Taşıyan ,Depolayan ve Araç sürücülerine Eğitim ,Danışmanlık vermektedir. Ernail HAYIRLI : 1995 Yılından başlayarak günümüze kadar 14 yılı tamamlamış old

Hayırlı Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. Hakkında :

ADR / Tehlikeli Madde Taşımacılığı – Temel Eğitim -

Tehlikeli Madde Taşımacılığı – Temel Eğitim -  Bu eğitim Tehlikeli Madde Taşımacılığı amaçlanarak yapılmaktadır. Temel eğitime katılım mutlaka yazılı olarak yapılmalıdır. Bunun için faks veya mail kullanılabilir. Web sayfamızda  bulunan Eğitim için başvuru formu doldurularak müracaat  edilebilir.Katılımcının  mutlaka doğum tarihi (gün /ay / yıl )  olarak bildirilmelidir. 

Bu eğitimin  amacı;Tehlikeli Madde taşımacılığının daha  bilinçli ve güvenli yapılmasını sağlamaktır.

Kimler katılabilir ;Uluslar arası / Ulusal  Tehlikeli madde taşımacılığı yapacak olan tüm Araç sürücüleri bu eğitime katılabilirler.Bu eğitim Gelişmiş eğitim tanker ,Gelişmiş eğitim ,Patlayıcı madde  ve Radyoaktif  madde eğitimleri için ön şart olarak kabul edilmiştir.Temel eğitimin  başarılı  olması halinde  durumunda diğer eğitimlere istendiğinde devam edilebilir.

Eğitim Konuları :·         Genel Kanunlar ·         Genel Tehlike Özellikleri ·         Evraklar ·         Araç ve Taşıma Şekilleri ,Donanımlar ·         İşaretleme ,Etiketleme ·         Taşımanın Gerçekleştirilmesi·         Yetkililer ve Sorumlulukları ·         Acil durum uygulamaları

Yazılı Sınav : Kurs sonunda İHK / AHK tarafından yazılı sınav yapılmaktadır.Sınav süresi 45 dakikadır. Sınavda 30 soru uygulanmakta olup en az 25 doğrunun bilinmesi başarılı olmak için yeterlidir.

Sonuç: Yapılan yazılı sınavda başarılı olan sürücülerin ADR / Tehlikeli Madde taşıma sertifikaları Münih Ticaret ve Sanayi (İHK) odasından gelmektedir.Bu sertifikalar 5 yıl süre ile Tüm ADR  ülkelerinde (44 ülke ) ve Türkiye ‘de geçerlidir. Belgeler 15 gün içerisinde firmalara teslim edilmektedir.

Uzman / Eğitmen : Ernail HAYIRLI

Süre : 2,5 Gün  .Kurslara aralıksız katılım şartı bulunmaktadır .

Ücret : Euro ,- 180  ( KDV ,sınav ücreti ,eğitim kitabı fiyata dahildir.) (peşin ödeme Euro,-165 )

ADR / Tehlikeli Madde Taşımacılığı – Gelişmiş Tanker  Eğitimi –

Bu eğitimin amacı , Tehlikeli Maddelerin  Tanker  ile daha güvenli ve bilinçli yapılmasını sağlamaktır.Bu eğitim de Sürücüler tamamen tanker ile Tehlikeli madde  taşımacılığının konularında gerekli teknik ve teorik olarak bilgi almaktadırlar.Daha önce temel eğitime katılmış ve Temel eğitim sertifikasını  almış olan Tüm araç sürücüleri  istedikleri takdirde bu eğitime katılabilirler.fakat dikkat edilmesi gereken konu her zaman temel eğitim  belgesinin son kulanım zamanı dikkate alınır . ADR Temel eğitim belge numarasının mutlaka bildirilmesi gereklidir.

Kimler katılabilir ;Uluslar arası / Ulusal  Tehlikeli madde taşımacılığı yapacak olan tüm Tanker Araç sürücüleri bu eğitime katılabilirler.Geçerli  ADR temel eğitim sertifikası sahibi olunması yeterlidir.

Eğitim Konuları : ·         Evraklar ·         Araç ve Taşıma Şekilleri ,Donanımlar ·         İşaretleme ,Etiketleme ,İkaz levhası ile araçların donatılması ·         Taşımanın Gerçekleştirilmesi·         Yetkililer ve Sorumlulukları ·         Acil durum uygulamaları

Yazılı Sınav : Kurs sonunda İHK / AHK tarafından yazılı sınav yapılmaktadır.Sınav süresi 45 dakikadır. Sınavda 24  soru uygulanmakta olup en az 20 doğrunun bilinmesi başarılı olmak için yeterlidir.

Sonuç: Yapılan yazılı sınavda başarılı olan sürücülerin ADR / Tehlikeli Madde taşıma sertifikaları Münih Ticaret ve Sanayi (İHK) odasından gelmektedir.Bu sertifikalar 5 yıl süre ile Tüm ADR  ülkelerinde (44 ülke ) ve Türkiye ‘de geçerlidir. Belgeler 15 gün içerisinde firmalara teslim edilmektedir.

Uzman / Eğitmen : Ernail HAYIRLI

Süre : 1,5 Gün  .Kurslara aralıksız katılım şartı bulunmaktadır . Bu süre eğer Temel eğitim ile beraber aynı zamanda Tanker eğitimi yapılıyorsa  4 gündür .

Ücret : Euro ,- 180  ( KDV ,sınav ücreti ,eğitim kitabı fiyata dahildir.)

 

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : GİRNE MAH ATATÜRK CAD AYDOĞDU İŞ MERKEZİ NO:1 KAT . 3 / 8 34852 . MALTEPE / İSTANBUL E 5 ÜZERİ MALTEPE KÖPRÜSÜ YAKININDA (Kroki İçin Tıklayınız).
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Maltepe » Maltepe
Telefon : +90 216 3051611
Telefon 2 : +90 216 3051620
Fax : +90 216 3051698
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 18 Ocak 2010 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 3.314

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Hayırlı Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Anadil Eğitim Merkezi Yabancı Dil Eğitim Merkezi
Yabancı dil eğitimi vermekteyiz.
http://www.ana-dil.net    Bursa    Osmangazi    Yabancı Dil Kursu

 Süreç Eğitim Danışmanlık ve Gıda Müh. Hizmetleri
Firmamız uluslararası ticaret eğitimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
http://www.surecdanismanlik.com    İstanbul    Kadıköy    Kalite Yönetimi

 Okul Gereç Eğitim Araçları Ltd Şti
OKULLAR, DERSHANELER, KREŞLER VE DE KURAN KURSLARI İÇİN TÜRLÜ ŞEKİLLERDE VE DE RENKLERDE OKUL SIRALARI, YAZI TAHTALARI, ÖĞRETMEN MASA VE DE SANDALYESİ, SINIF KÜRSÜSÜ VE DOLAPLARI VE DE DİĞER İHTİYACA YÖNELİK MOBİLYALARI KENDİ FABRİKAMIZDA ÜRETİP UCUZA SATMAKTAYIZ.
http://www.okulgerec.com    Kayseri    Melikgazi    Mobilya Fabrikaları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 368
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları