Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Diko Elektrikli Cihazlar San. Ve Tic. A.ş.

 
 

Diko Elektrikli Cihazlar San. Ve Tic. A.ş.

Kategori : Isıtma ve Soğutma » Mekanik Tesisat

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Diko Elektrikli Cihazlar San. Ve Tic. A.ş.
Web Adresi : http://www.diko.com.tr
Kısa Açıklama : Diko A.Ş.,“1949 yılından beri Sıcak Hizmet” anlayışıyla, elektrikli kalorifer kazanı, domestik duvar tipi, endüstriyel yer tipi, özellikli bir ürün olan serpantinli termosifon (Termo-Boyler), serpantinli süper boyler gibi ısıtıcılarla, 10 litreden 2000 litre kapasiteye kadar ürün portföyünü daha da geliştirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı

Diko Elektrikli Cihazlar San. Ve Tic. A.ş. Hakkında :

DEMK Serisi elektrikli sıcak sulu ısıtma kazanları özel taleplere cevap verebilecek proje bazlı ısınma veya proses uygulamaları için dizayn edilmiş endüstriyel tip ürünlerdir. Paket ünite mekanik ve elektrik bölümlerinin tek bir kabin içerisinde toplandığı monoblok yapıdadır. Tesisat giriş-çıkış ve ana besleme enerji kablosunun bağlanması ile son derece kolay devreye alınabilen kullanışlı ve ergonomik yapıdadır.

Kabin panel üzerinde nihai kullanıcıyı ilgilendiren ve sistemin tam performansı ile çalışmasına olanak veren güç ve kumanda elemanları mevcuttur. Sıcaklık ayar termostatı, termometre, güç devresi on/off anahtarı(ları), pompa kumanda devresi on/off anahtarı, aşırı sıcaklık veya susuz kalma halinde ışıklı ve sesli ikaz uyarı sistemi, manometre, mevcut sistemin işletme fonksiyonlarının takibine olanak verir.

Sistemin kalbinde ise birinci sınıf ana devre elemanlarının kullanıldığı, can güvenliği korumasının sağlandığı, 24V.AC kumanda gerilimi ile ikinci bir güvenliğin sağlandığı kabin sistem içerisinde ayrı bir bölümde dizayn edilen elektrik kumanda panosudur. DEMK Serisi kabin sistem elektrikli sıcak sulu ısıtma kazanları ile prosese uygun proje bazlı ürün olarak da dizayn ve imalat gerçekleştirilmektedir. Yağ fabrikalarında yağ tankerlerinin yıkanmasında, çimento fabrikalarında çimentonun donmaması için sabit debide ve belirli sıcaklıkta sıcak su temininde, villalarda, çiftlik evlerinde hem sıcak suyun hem ısınmanın sağlanabildiği 3 yollu motorlu vana veya termostatik mix vana ile otomasyonun sağlandığı uygulamalarında, süt çiftliklerinde, elektrik santrallerinde ağır yağ ısıtması uygulamalarında, solar panel ve güneş enerjisi sistem uygulamalarında, zone bölgeden ısı alarak soğutma ve sıcak su elde etme proseslerinde, fuel-oil veya motorinin inceltilmesi uygulamalarında, havuz ısıtması uygulamalarında DEMK Serisi, çözüm ortağınızdır.

Ürün ve Hizmetler :

Elektrikli Kalorifer Kazanı
DEMK Serisi elektrikli sıcak sulu ısıtma kazanları özel taleplere cevap verebilecek proje bazlı ısınma veya proses uygulamaları için dizayn edilmiş endüstriyel tip ürünlerdir.
İnşaat ve Yapı » Kalorifer - Doğalgaz

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : İmes San Sitesi A Blok 101 Sok No: 8 Yukarı Dudullu / İstanbul
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Ümraniye » Yukarı dudullu
Telefon : +90 216 3142626
GSM Telefon : +90 533 5151144
Fax : +90 216 4204901
Eklenme Tarihi : 2 Şubat 2010 Salı
Ziyaret Sayısı : 3.260

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Diko Elektrikli Cihazlar San. Ve Tic. A.ş. ile benzer firmalar :

 Spot Elektrikli Ürünler Otomasyon Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti.
ElektrikSpot.com online elektrik ve otomasyon ürünlerini müşterilerine %75 e varan iskontolarla sunmaktadır.
http://www.elektrikspot.com    İstanbul    Şişli    Bina Otomasyon

 Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Satış Mağazalarımız; Yetkili bayii olarak satışını yapmakta olduğumuz Miele, Siemens, İklimsa Klimalar (Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, Midea, Samui, Tronic) markaları ile White Westinghouse, Frigedaire, Amana, General Electric, Samsung, Thomas, Dyson gibi sektörün öncü markalarının teşhir ve satış hizmetlerini vermek. Yetkili Se
http://www.gurbuzevaletleri.com    İstanbul    Kadıköy    Beyaz Eşya Satışı

 Kadikoy Tabela
Şirketimizin Faaliyet Alanları şu şekildedir: Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Neon Tabela, Led Tabela, Yol Tabelası, Yollara Reklam Panoları, Yaz Sil Neon Tabela, Paslanmaz Pleksi, Paslanmaz Kutu Harf, Fuar Uygulamaları, Kapı İsimliği, Kayan Yazı, Logo Vizyon, Neon ve Totem.
http://www.kadikoytabela.com    İstanbul    Kadıköy    Reklam Tanıtım

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 268
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları