Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Işıkver Mühendislik, Sulama, Peyzaj

Kategori : İnşaat

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Işıkver Mühendislik, Sulama, Peyzaj
Web Adresi : http://www.isikver.com
Kısa Açıklama : 2006 yılında Ankara merkezli olarak kurulan firmamız, otomatik - manuel sulama sistemleri ve çevre düzenleme hizmetleri konularında ,yurtiçi ve yurdışında, kullanıcılara hizmet vermektedir. Bünyemizdeki uzman peyzaj mimarlarınca bitkisel ihtiyaçlara göre projelendirilen alanlar teknik personellerimizce, uygulama sefi gözetiminde, kullanıcı istek

Işıkver Mühendislik, Sulama, Peyzaj Hakkında :

2006 yılında Ankara merkezli olarak kurulan firmamız, otomatik - manuel sulama sistemleri ve çevre düzenleme hizmetleri konularında ,yurtiçi ve yurdışında, kullanıcılara hizmet vermektedir.

Bünyemizdeki uzman peyzaj mimarlarınca bitkisel ihtiyaçlara göre projelendirilen alanlar teknik personellerimizce, uygulama sefi gözetiminde, kullanıcı istekleri doğrultusunda, en kısa sürede tesis edilerek kullanıma sunulur.

Hızla betonlaşan yaşam alanları içinde, doğal alanların yeniden tesisi oldukça önemlidir. İnsan merkezli yapılması gereken bu çalışmalarda su faktörünün etkin kullanımı en önemli unsur haline gelmiştir. Bu nedenle su, ihtiyaç oranında kullanılmalı ve alana homojen olarak verilmelidir.

Aplikasyonu yapılarak kullanıma sunulan sistemler, gerekli nitelikleri taşıdığı takdirde 12 ay gibi bir süreçte kendisini amorti edebilmektedir.

Firmamız bu noktada bilgi, birikim ve tecrübesi ile devreye girerek ekonomik döngülere sahip olan sulama sistemlerinin ve planlı yaşam alanlarının oluşturulmasında etkin rol üstlenir.

 

Otomatik sulama, Otomatik sulama ANKARA, Otomatik sulama sistemleri, Otomatik sulama  sistemleri ANKARA, damlama sulama, damlama sulama ankara, otomatik damlama sulama ankara, çim sulama, çim sulama ankara

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Atasanayi 5. Cad. No:35
İl / İlçe / Semt : Ankara » Altındağ » İskitler
Telefon : +90 312 3414016
GSM Telefon : +90 533 6211781
Fax : +90 312 3251261
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 18 Nisan 2010 Pazar
Ziyaret Sayısı : 2.575

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Işıkver Mühendislik, Sulama, Peyzaj ile benzer firmalar :

 Nilda Mühendislik, Yapı Ve Peyzaj Hizmetleri
Firmamız Kayseri merkezli kurulmuş olup tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. Bu hizmetler doğrultusunda Antalya'da bir şube açılmıştır.
http://www.nilda.com.tr    Kayseri    Melikgazi    Mimarlar

 Metcon Mühendislik, Müşavirlik Ve Inşaat Ltd.şti.
METCON Mühendislik hem kamu, hem de özel sektörden müşterilerine kapsamlı mühendislik hizmetleri veren bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. 2006 yılından bu yana çalışmalarına devam eden firmamız 2011 yılından bu yana METCON Mühendislik firması altında yürürlükteki ulusal ve uluslararası bütün standartları (EC, BS, DIN, UBC, SNIP)kullanabilme yeteneğine sahiptir.
http://www.metcon-eng.com.tr    Ankara       İnşaat

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 165
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları