Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Adalı Prefabrike Ev, Çelik Ev

 
 

Adalı Prefabrike Ev, Çelik Ev

Kategori : İnşaat

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Adalı Prefabrike Ev, Çelik Ev
Web Adresi : http://www.adaliinsaat.com.tr
Kısa Açıklama : Adalı İnşaat Taahhüt Makine San. Ve Tic. A.Ş.1985 yılında Trakya Bölgesi merkezli kurulmuştur. Prefabrike yapılar, prefabrike konut, ofis binaları, prefabrike yemekhaneler, Prefabrike yatakhaneler,prefabrike hastaneler,prefabrike okullar ve çelik ev ve diğer yaşam alanları beraberinde endüstriyel yapı çeliği imalatı ve uygulamaları alanında faaliye

Adalı Prefabrike Ev, Çelik Ev Hakkında :

      Adalı İnşaat Taahhüt Makine San. Ve Tic. A.Ş.1985 yılında Tekirdağ'da kurulmuştur. Prefabrike yapılar, prefabrike konut, prefabrike ofis binaları, prefabrike yemekhaneler, Prefabrike yatakhaneler,prefabrike hastaneler, prefabrike okullar ve çelik ev beraberinde endüstriyel yapı çeliği imalatı ve uygulamaları alanında faaliyet göstermektedir. 

Tekirdağ merkezli kurulan ADALI inşaat ilk yıllarda yurtiçi ve yurt dışında Tuğla Fabrikalarının endüstriyel makine ve donanımlarının projelendirme, imalat ve montaj isleri konularında birçok proje tamamlamıştır. Endüstriyel makine ve donanım üretiminde Adalı Makine yıllardır bölge de firmalar için çözüm noktası haline gelmiş, gerçekleştirdiği projeler ile bilinirliği artmıştır.
     Daha sonraki yıllarda çelik yapı imalatını ürün yelpazesine katmış, endüstriyel yapıların, ticarethane ve konutların çelik yapı inşa isleri üzerine uzmanlaşmıştır. Kanıtlanmış müşteri memnuniyeti değerleri ile ekonomik ve hızlı çözümler üreterek Adalı İnşaat, Çelik yapı inşa işlerinde Trakya bölgesinde birçok bilinen yapının inşasına imza atmıştır. Üretimi Tekirdağ'da bulunan  Adalı insaat prefabrike ve çelik yapı imalatında Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Hayrabolu, Malkara, Edirne, Kırklareli ve İstanbul'da birçok proje gerçekleştirmiştir. Adalı inşaat Trakya bölgesi yerşleşik olmasına karşılık Türkiye'nin her yerinde hizmet verebilmektedir.

     Hedefi gelişen teknolojilere ve yeniliklere ayak uydurarak, kaliteli ürünü en ekonomik şekilde üretmek ve doğaya saygılı, insana saygılı, çağdaş, uzun ömürlü ve en önemlisi güvenilir yapılar üretmektir. Her ihtiyaca cevap verebilecek yapıları bünyesinde buluşturmak amacı ile  “Çelik Ev” uygulamalarının  paralelinde 2009 yılında prefabrik yapı uygulamalarını bünyesine katmış ve bu alanda da bireysel, kurumsal, endüstriyel ürün ve hizmet sunmaya başlamıştır.
      Gelişen teknolojilerin takipçisi ve çevre dostu uygulamaların öncüsü olma misyonunu sözde bırakmayan Adalı Grup, 2007 yılından bu yana yenilenebilir enerji üzerine birçok Ar-Ge projesi üretmiş ve 2008 yılından ev  tipi rüzgâr tribünü projeleri uygulamaya ve üretmeye başlamıştır.
 
      AyrıcaAdalı Grup Şirketleri bünyesinde bulunan Adalı Mobilya Tasarım ve Dekorasyon Ltd.Şti.  2001 yılından bu yana Tekirdağ il merkezindeki showroomu ile mobilya ve komple dekorasyon uygulamaları  hizmeti sunmaktadır.    
    Adalı İnşaat Taahhüt Makine San. ve Tic. A.Ş.'nin bu gün sektörün liderleri arasında yer almasının en temel sebebi tüm üretimlerinde "tam zamanında "0" hata ile müşteri memnuniyeti" perspektifini misyon olarak benimsemesidir. Ürün kalitesine verdiği önemi üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek göstermektedir. Tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok büyük projeyi kısa sürede başarı ile tamamlamayı başarmıştır. Başarının bir diğer sebebi de CRM süreçlerinin temel felsefesi olan "müşterinin istediği biçimde, istediği kalitede, istediği zaman ve planladığı maliyetlerle" üretim yapmayı, bu anlamda özellikle teknolojik gelişmeleri tam zamanlı olarak takip ederek maliyetleri ve üretim sürelerini yönetmeyi görev olarak benimsemesidir.
   

Adalı Çelik Ev, Tekirdağ
Adalı Prefabrike Ev, Tekirdağ
Adalı Prefabrik, Tekirdağ
Adalı Prefabrike Ev, Tekirdağ

Ürün ve Hizmetler :

Prefabrike Ev, Prefabrike Konut, Prefabrike Yapılar
KAMPANYALARIMIZI MUTLAKA TAKİP EDİN www.adaliinsaat.com.tr
İnşaat ve Yapı » Prefabrik Yapı

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Adalı İnşaat Taahhüt Makina San. Tic. A.Ş. 100.Yıl Sanayi Sitesi 5/A Blok No:8-9 59100 Tekirdağ-Türkiye
İl / İlçe / Semt : Tekirdağ » Merkez » merkez
Telefon : +90 282 2613318
Telefon 2 : +90 282 2602350
GSM Telefon : +90 532 3130937
Fax : +90 282 2602350
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 8 Kasım 2010 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 3.496

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Adalı Prefabrike Ev, Çelik Ev ile benzer firmalar :

 Adalı Bilgisayar Sistemleri
FİRMAMIZ 1998 YILI HAZİRAN AYINDA KURULMUŞTUR. FİRMAMIZ 24 SAAT HİZMET VE GÜVEN ANLAYIŞIYLA BUGUNLERİNE SAĞLAM VE EMİN ADIMLARLA YÜRÜMÜŞTÜR. EKONOMİNİN İYİ OLMADIĞI BU DÖNEMDE BİLE ÜRETTİĞİMİZ YENİ PROJELERİMİZLE EKONOMİYE VE KRİZE MEYDAN OKUMUŞTUR. VE HALİ HAZIRDAKİ PÖRTFÖYÜYLE BUNA HER GEÇEN GÜN EKLENEN YENİ MÜŞTERİLERİYLE YOLUNA DOLU DİZGİN GİTM
http://www.    İstanbul    Gaziosmanpaşa    Masaüstü Bilgisayarlar

 Adalı Çadır Branda Tente Tarım
FİRMAMIZ TENTE BRANDA VE TARIM SEKTÖRÜNDE KENDİNİ İSPATLAMIŞ BİLGİYE TEKNOLOJİYE VE EN ÖNEMLİSİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖNCELİK İLKESİ HALİNE GETİRÖ-MİŞTİR.FİRMAMIZDA ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ORMAN MÜHENDİSİ VE İŞİNDE DENEYİMLİ USTALARLA HERGÜN KENDİNİ YENİLEYEREK TEKNOLJİK GELİŞİMLERİ TAKİP ETMEKTEYİZ.SULAMA SİSTEMLERİ BRANDA TENTE GÖLGELİK SİTEMLERİ KAMP
http://www.adalicadir.com    Denizli    Merkez    Tente Çadır Branda

 Prefsan Prefabrike Çelik Yapı Ve Uzay Kafes Sistemleri
REFSAN prefabrike çelik yapı sistemleri üzerine proje, imalat ve montaj hizmetlerini sunan bir kuruluştur. Depo, hangar, fabrika binaları ve çok katlı kompozit çelik yapı sistemlerinde anahtar teslimi hizme vermektedir.
http://www.prefsan.com.tr    Ankara    Keçiören    Prefabrik Firmaları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 413
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları