Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Gökkuşağı Akademi

Kategori : Eğitim » Eğitim Danışmanlığı » Kişisel Gelişim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Gökkuşağı Akademi
Web Adresi : http://www.istanbulozelders.net
Kısa Açıklama : Gökkuşağı Akademi her seviyeden öğrenciye bireysel farklılıklarını gözeterek özel ders hizmeti sunmaktadır. Öğretmenlerimiz, konusunda uzman ve öğrencilerini motive edebilirler.

Gökkuşağı Akademi Hakkında :

Okullar Dershaneler ve Kurslar öğrencinin eğitiminde önemli işlevler görürler. Ancak insan biriciktir ve bireysel farklılıkları vardır. Bazı okullar öğrenci sayılarının az olması ve gerekli uzman personel çalıştırarak bu bireysel farklılıkları gözetecek çalışmalar ortaya koymaktadır.

 

Çoğu zaman öğrencilerin bu bireysel farklılıklarını gözetecek çalışmalar yapılmamakta, öğrenci gereğinden fazla yorulmakta, aşırı bir stres altına girmekte ve sonuçta başarısız olmaktadır.

 

Daha da önemlisi bireysel farklılıkları göz ardı edilen bu bireyler yaşadıkları stres yorgunluk ve gerçekleşmeyen beklentileri sebebiyle mutsuz olmaktadır.

 

Gökkuşağı Akademi de öğrencilerin bireysel farklılıklarını belirlemek için bireysel görüşmeler ve aile görüşmeleri yapılır. Çeşitli testler ve envanterler uygulanır. Öğrenci ve ailenin katkısıyla bir yol haritası çıkarılır.

 

Gökkuşağı Akademi de öğrenciye ihtiyaçları ve bireysel özelliklerine uygun eğitim hizmeti sunulur. Öğrenci ile öğretmenin frekansının tutması için gerekli hassasiyet gösterilir.

 

Gökkuşağı Akademi de Matamatik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Edebiyat, Fen ve Teknoloji, Sosyal bilgiler,  Türkçe İngilizce gibi derslerde en üst düzey başarıyı yakalamayı hedefliyoruz.

 

Gökkuşağı Akademi de öğrenciye haftanın belli günleri ve saatlerinde öğretmen gözetiminde ders çalışma ofis programı imkânı hazırlanır.

 

Gökkuşağı Akademi de ders alan öğrenciye rehberlik hizmeti, psikolojik danışma hizmeti, mesleki rehberlik, aile danışmanlığı, motivasyon ve hedef belirleme çalışmaları yapılır.

 

Gökkuşağı Akademi de yıl içinde yapılan düzenli ölçme değerlendirme çalışmalarıyla öğrencideki değişme ve gelişmeler takip edilir. Öğrencinin eksikleri belirlenerek çözüm yolları sunulur.

 

Yapılan bu profesyonel destek ile öğrencilerimiz daha verimli çalışmayla daha başarılı olmakta, kazandıkları zaman içinde bireysel tercihlerine göre değerlendirmekte, bireysel farklılıklarını bir zenginliğe dönüştürmektedir.

 

Gökkuşağı Akademi öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek bireysel eğitim ofis çalışmaları ve destek hizmetler sunarak onların daha başarılı ve mutlu bireyler olmalarını amaçlar…

 

Ayrıntılar; www.istanbulozelders.net  0 216 652 11 12

 

 

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Atalar Mah. Koroglu Cd. No:32 Kat:4 Kartal/İstanbul
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kartal » Cevizli/ Atalar
Telefon : +90 216 6521112
GSM Telefon : +90 554 9520427
Fax : +90  4732148
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 22 Kasım 2010 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 2.389

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Gökkuşağı Akademi ile benzer firmalar :

 Gökkuşağı Reklam
Fason cnc kesim hizmetleri ve kutu harf imalatı...
cnckesim@hotmail.com    Mersin    Merkez    Tabela İmalatı

 Akademik Tercüme Ltd
İngilizce akademik ve bilimsel çevirilerde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ücretsiz deneme çevirileri, editör kontrolünden geçen 100% garantili akademik tercümeler, yayınlarınızın gizliliği esasına dayanan kesintisiz hizmet.
http://www.akademiktercume.com/    İstanbul    Beşiktaş    Yazılı-Sözlü Tercüme

 Platform Akademi
Platform Akademi, Türk firmalarının gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek vermek amacıyla kurumsal ve kişisel gelişim eğitimleri alanlarında faaliyet göstermekte, deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.
http://www.platformakademi.com    İstanbul    Şişli    İş Dünyası

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 313
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları