Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Isıtmacım

 
 

Isıtmacım

Kategori : Makine Sanayi » Isıtma Soğutma » Soğutma Sistemleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Isıtmacım
Web Adresi : http://www.isitmacim.com
Kısa Açıklama : ISITMACIM Akdeniz Bölgesinde; ısıtma, soğutma, havalandırma, inşaat ve endüstriyel ürünlerde uzmanlaşmış bir firmadır. ISITMACIM aynı zamanda kendi alanlarında uzmanlaşmış Türk ve yabancı firmaların bayiliğini yürüterek satış ve taahhüt yapmaktadır. Satışını ve uygulamasını yaptığımız ana ürünler ise, Demirdöküm ısıtma soğutma sistemleri, Baymak ıs

Isıtmacım Hakkında :

Firmamızın bakış açısı,

     Bilim ve teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip eden çevreye ve insanlığın gereksinimlerine duyarlı kurumsallaşmış bir firma olmaktır.

Firmamızın varlık nedeni,

     İnsan sağlığı ve konforu ile doğrudan ilgili bir alanda çalışmanın bilinciyle, karlılığın yanı sıra, kaliteden ve verimlilikten ödün vermeden yüksek teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak bayilerimiz ile birlikte topluma hizmet vermektir.

Firmamızın yaklaşımı,

     Mühendislik faydalı bir ürünü, kaliteli olarak en düşük maliyetle meydana getirme sanatı olarak tanımlanabilmektedir. Bu felsefî tanımı mühendisliğin evrensel kavramları olan; tasarlamak, kapasite belirlemek, projelendirmek, malzeme seçmek Ve imal etmek adımları ile tamamlayabiliriz. 

     İnsanların var olan çeşitli temel gereksinimlerinden en önde geleni soludukları hava ve su ihtiyacıdır. Yemek, giyinme ve barınma gibi ihtiyaçları solunum havası ve su ile karşılaştırıldığında daha sonra gelir. 

      İnsanlar için bu kadar önemli olan havanın, sağlıklı ve temiz olması gerekir. Yaşamımızın büyük bir kısmını ev ve işyeri gibi kapalı hacimlerde geçirmekteyiz. Bu hacimlerin hava kaliteleri; sağlık, çalışma verimi, kişiler arası uyum gibi kriterleri doğrudan etkilemektedir. 

     İşte biz Isıtmacım Ailesi olarak bu alanda faaliyet göstermenin bilinci Ve sorumluluğunu taşıyoruz. İnsanların bulundukları mekanlardaki en iyi iklim koşullarını Ve su kullanımını onlar için oluşturmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken geçmişten gelen bilgi birikimimiz, konusunun uzmanı olan çalışanlarımız kaliteli malzeme seçimimiz ve hepsinden önemlisi kalite politikamız bize bu ortamı sağlıyor.

     Mahal içinde bulunan bireylerin hissettiği rahatsızlık veya sıkıntı duygusunun başlıca nedeni iç ortam havasının hızıdır. Buradaki tepkiler bazı faktörlere bağlı olarak farklılık ve ayrıcalık gösterebilir. 

     Bireyin cinsi ve yaşı, oturma, ayakta durma veya gezinme gibi bireylerin yaptığı uğraşının niteliği, mahallin hangi amaçla kullanıldığı, örneğin bir büro mahallinin, bir mağazanın veya bir konferans salonunun söz konusu olması andan faktörler arasındadır.

      Konfor veya rahatlık duygusunun sağlanmasını amaçlayan iklimlendirme tesislerinde, mahallin kullanılma amacına ve bireylerin uğraşı durumuna bağlı olarak mekan hava hızı olarak 0,1 ila 03 m/sn aralığında değişen hız değerleri kabul edilebilir. Burada havanın hızı kadar bir insana hangi doğrultudan geldiği de konfor hissi açısından önemlidir. 

     Bir mahal içinde bulunan bireyler tarafından hissedilen hava akımı duygusunun bir başka nedeni de basma havasının sıcaklığı ya da bir başka değişle basma havası de mahal havası arasındaki sıcaklık farkıdır. İklimlendirilen ortamın mevsimlere göre ısıtılması veya soğutulması kullanılan parametreleri tamamen değiştirmektedir. Diğer yandan nem miktarı havanın temizliği yine temelde dikkate alınacak bir konudur. Tüm bunların yanı sıra sistemin gerek inşa sırasında gerekse kullanım sırasında ekonomik olması arızalanmaması, bakımının kolay yapılabilmesi ve mimariye uyumlu olması gibi çok sayıda faktör göz önüne alınarak mekanik tesisat işlemleri gerçekleştirilmek durumundadır. 

     Bugün iklimlendirmede, var olan çok sayıdaki parametre nedeniyle oldukça karışık olan işlemler klasik hesap tarzlarının yanı sıra bilgisayar ortamında yapılan simülasyonlar ile de en doğru sonuca ulaşılmaktadır. 

     İklimlendirilecek olan mimari mekânların çoğunlukla bir benzerinin bulunmaması yapılacak hesaplamaların sadece o alan için yapılmış olması bir bilgisayar simülasyonunu zorunlu hale getirmektedir. Böylelikle daha proje aşamasında İken konfor şartları bilgisayar ortamında görülebilmekte ve en iyi tasarıma ulaşılabilmektedir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Esenevler Mah. Kemal Satır Cad. Kayalar Sok. No:9
İl / İlçe / Semt : Osmaniye » Merkez » Merkez
Telefon : +90 328 8120337
Fax : +90 328 8120347
Eklenme Tarihi : 1 Haziran 2011 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 1.734

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Isıtmacım ile benzer firmalar :

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 413
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları