Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Egeaircam :: Havadan Fotoğraf Ve Hd Film Hizmetleri

Kategori : Reklam Tanıtım » Genel Tanıtım Hizmetleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Egeaircam :: Havadan Fotoğraf Ve Hd Film Hizmetleri
Web Adresi : http://www.egeaircam.com
Kısa Açıklama : Full HD Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi İçin, Radyo Kontrol Model Helikopter ve Multicopter Sistemlerini Kullanıyoruz. Çekim Uçuşlarımız, Biri Pilot Diğeri Kameraman Olmak Üzere İki Kişi Tarafından Yapılmaktadır.

Egeaircam :: Havadan Fotoğraf Ve Hd Film Hizmetleri Hakkında :

Hizmetlerimiz
Full HD Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi İçin, Radyo Kontrol Model Helikopter ve Multicopter Sistemlerini Kullanıyoruz. Çekim Uçuşlarımız, Biri Pilot Diğeri Kameraman Olmak Üzere İki Kişi Tarafından Yapılmaktadır. Pilotumuz Hava Aracını İstenilen pozisyona Getirdikten Sonra, Kameraman Uzaktan Kumandası ile Kameraya Hareket Verir ve Alınan Görüntüyü Aşağıdaki Yer İstasyonundan Canlı Olarak İzler. Bu Şekilde İstenilen Kadraj Yakalanır. Çok dar alanlarda manevra yapılabilmesi, insan hayatını tehlikeye sokmayacak yerlerde uçabilmesi, hakiki hava aracı ile yapılacak çekim maliyetinden daha ucuz olması, çalışma ve ulaşım şartlarının esnekliği gibi nedenlerle tercih edilen bir yöntemdir.
HAVADAN FOTOGRAF ÇEKİMİ: Yerden 1 - 200 metreye kadar,
HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ: Yerden 1 - 200 metreye kadar ve 400 metre çapında yapılır.


Helikopter ve Multikopter Farkı
Çekim kalitesi ve en önemlisi de güvenlik risklerinden dolayı farklı çekimler için farklı teknolojiler kullanıyoruz.
İnsanların yoğun bulunduğu ve alçak irtifa çekimlerin gerektiği şartlarda ( Örneğin Kır Düğünleri , Konserler , Açılış Törenleri ) hem sessiz hem de son teknoloji ekipmanlarla donatılmış , otomatik pilota sahip multicopter dediğimiz hava araçları kullanıyoruz , bu sayede hem sizin hem de sevdiklerinizin güvenliğini tehlikeye atmadan ve gürültü açısından onları rahatsız etmeden çekimlerimizi tamamlayabiliyoruz.
Yüksek irtifa gerektiren veya hızlı takip sahnelerine ihtiyaç duyulan çekimlerde ise ( Örneğin yüzlerce dönüm arazi üzerine kurulmuş dev fabrikalar veya şantiyeler yada tanıtım , reklam videolarınız için karada araba , denizde hızlı tekne takibi gerektiren sahnelerin çekimlerinde) ağır ekipman taşıyabilmesi açısından helikopter kullanmaktayız .
Çekim yapılacak hava ekipmanlarına bu konuda tecrübeli teknik kadromuz çekimi yaptıran konu ile ilgili kişiler ile yapacağı karşılıklı bilgi alışverişi neticesinde karar vermektedir , teknik kadromuzun yapılan risk analizi sonucunda güvenlik riski taşıyan durumlarda kesinlikle çekim yapmamaktadır.

Bizlerden Hangi Konularda Yararlanabilirsiniz ?
Özetlemek gerekirse ;
Konut İnşaatların Tanıtım Çekimleri ve Yüksek Katlarının Manzaralarının Önceden Müşterilerine Tanıtımı , Alışveriş merkezleri, Kır Düğünleri , Üniversiteler, Barajlar, Aqua Parklar , Arazi Keşifleri , Oteller , Özel Okul Binaları , Fabrikalar , Yol Şantiyeleri , Tarihi ve Turistik Yapılar ve Bölgeler , Plajlar , Eğlence Mekanları , Belediye Hizmetlerinin Tanıtımları , Konserler , Üretim Tesisleri , Arkeolojik Kazıların Havadan Görüntülenmesi , Park Bahçe açık Alan Kahvaltı Mekanlarınızın Tanıtımları ve Aklınıza Gelebilecek Havadan Her Türlü Normal ve Panoramik Fotoğraf ve Video Çekimleri …
sitemizdeki videoları ve fotoğrafları görmeden karar vermeyin …

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Küçükdeniz Sahil Cad. No: 2 Foça - İZMİR
İl / İlçe / Semt : İzmir » Foça » Merkez
Telefon : +90 232 8123996
Fax : +90 232 8123996
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 10 Şubat 2012 Cuma
Ziyaret Sayısı : 1.458

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Egeaircam :: Havadan Fotoğraf Ve Hd Film Hizmetleri ile benzer firmalar :

 Travelica:: Turkey Hotel Directory
Online otel rezervasyon sistemi. Bütün illerden oteller.
http://www.turkey-hotel-directory.com    Muğla    Ortaca    Konaklama

 Egebil.net .::. Web Tasarım & Tanıtım Hizmetleri
EgeBil.net .::. Aydın, Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde Web Tasarım & Tanıtım Hizmetleri... Ayrıntılı Bilgi için iletişime geçin...
http://www.egebil.net    Aydın    Merkez    Web Tasarım

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 161
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları