Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Patika Outdoor Dağcılık Ve Kamp Malzemeleri

Kategori : Alışveriş » Online Alışveriş » Hobi

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Patika Outdoor Dağcılık Ve Kamp Malzemeleri
Web Adresi : http://www.patikaoutdoor.com
Kısa Açıklama : Patika Outdoor Bursa mağazamızda trekking ayakkabısı, trekking botları, kamp çadırları ile her türlü dağcılık, kamp ve yürüyüş malzemesinin satışında online olarak hizmet vermektedir.Ürünlerimizin fiyatları piyasa şartlarına göre çok uygundur.

Patika Outdoor Dağcılık Ve Kamp Malzemeleri Hakkında :

Patika Outdoor Bursa mağazamızda trekking ayakkabısı, trekking botları, kamp çadırları ile her türlü dağcılık, kamp ve yürüyüş malzemesinin satışında online olarak hizmet vermektedir.Ürünlerimizin fiyatları piyasa şartlarına göre çok uygundur. Patikaoutdoor.com tüm dağcılık malzemelerini barındırmaktadır bunlar:kamp çadırı, termos, sırt çantası, ocak, uyku tulumu, termal içlik, outdoor giyim, outdoor ayakkabı,kamp malzemeleri,dağcılık malzemeleri,lafuma ayakkabı ve tüm outdoor malzemelerini web sitemizde bulabilirsiniz. Outdoor kelime anlamı olarak “ açık havada yapılan “ anlamını taşımaktadır. Outdoor sporlar da açık havada yapılan tüm sporları kapsamaktadır. Outdoor sporlar arasında Dağcılık, kampçılık, dağ bisikleti, kayak, yamaç paraşütü, rafting, dalış vs gibi sporları sayabiliriz. Outdoor sporlarda giyimin amacı vücudu doğru ısıda tutmaya çalışmaktır. Outdoor giysilerin vücudu bu ısıda tutabilmenin yanında bazı temel özelliklere de sahip olmaları gekmektedir. Hafif olması ve az yer kaplaması Teri hızlı atabilmesi ve kolay kuruması Rüzgar ve yağmurdan koruması Rahat ve hareketleri kısıtlayıcı olmaması Giyilip çıkartılmasının kolay olması Doğa spolarında giyim kat kat olacak şekilde yapılmaktadır. Bu sayede üşüdükçe giyinme, sıcakladıkça soyunma şansı olur. Katmanlar İç katman, Orta katman ve Dış katman olarak sınıflandırılır. İç Katman (Temel Kat) İlk giyilen ve tene temas eden katmandır. Sentetik ürünler tercih edilmelidir. Nemi dışarıya atabilmeli ve çabuk kuruyabilmelidir Islakken de izolasyona devam edebilmelidir Esnek ve rahat olmalıdır. Orta Katman (Yalıtım) Vücudun ürettiği sıcaklığı koruyan katmandır.Genellikle polar malzemeler kullanılmaktadır. Polar ürünler; Hafiftirler İyi izolasyon sağlarlarlar Az su tutarlar ve çabuk kururlar Poların yetmediği soğuk yerlerde dolgulu ceketler ya da yelekler kullanılabilir Şapka, bere ve eldvenler ısı yalıtımı için muhakkak kullanılması gereken malzemelerdir. Dış (Koruyucu) Katman Orta katmanı yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyan katmandır. Üst dış katmanda koltuk altı fermuarları olması havalandırma için önemlidir.. Alt dış katmanda yandan boydan boya fermuarlı olması hem havalandırmayı, hem de giyip çıkarmayı kolaylaştıracaktır. Dış katmanların su ve rüzgar geçirmemesinin yanında soluyabilmesi çok önemlidir.Dış katmanın dikiş noktalarının içeriden bantlanmış olması gerekmektedir. Çoraplar:Kesinlikle pamuklu olmamalıdırlar. Tercihen sentetik yada yün karışımı çorapları tercih etmelisiniz. Panço:Çanta ile birlikte tüm vücudu içine alabilen bir çeşit yağmurluktur.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : İntizam Mah. Altıparmak Cad. Dikçeşme Sok. No:9 Osmangazi 16050 / BURSA
İl / İlçe / Semt : Bursa » Osmangazi » Altıparmak
Telefon : +90 224 2211090
Fax : +90 224 2211090
Eklenme Tarihi : 24 Ocak 2013 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 1.149

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Patika Outdoor Dağcılık Ve Kamp Malzemeleri ile benzer firmalar :

 Patika Reklam Tanıtım Iletişim Hizmetleri
Hertürlü Basılı İşlerinizde sıradışı özgün tasarımlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
http://www.ajanspatika.com    Ankara    Çankaya    Ajanslar

 Goril Outdoor
Toread Türkiye Distribütörü
http://www.goriloutdoor.com    Rize    Merkez    Doğa Spor Malzemeleri

 Patika Pet Sağlık Merkezi
7/24 hizmetinizdeyiz Dostlarınızın dilinden anlıyoruz
http://www.patikavet.com    İstanbul    Pendik    Veteriner Polikliniği

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 110
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları