Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Modaled Aydınlatma

Kategori : Elektrik » Aydınlatma Araçları » Ampul ve Yan Ürünler

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Modaled Aydınlatma
Web Adresi : http://www.modaled.net
Kısa Açıklama : Yeni nesil son sitem led ürünlerimiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak tek amacımızdır.

Modaled Aydınlatma Hakkında :

Gelişmiş ülkelerde aydınlatma alanında teknolojik çalışmalar sürerken, firmamız olarak bizde bu teknolojiyi yakından takip edip, ülkemizde imalat konusunda katkılarımız ile hem doğaya hem de ülkemize faydalı olmak adına çalışmalarımız sürmektedir. lşık yayan diyot anlamına gelen kısaltılmış adı ile LED 1920 li yıllarda bir radyo teknisyeni olan oleg viladimirovich losev tarafından farkedildi. Daha sonraları Amerika’da geliştirilerek sinyal amaçlı kullanılmaya başlandı.1990 dan itibaren geliştirilmesine hız verilen daha sonraları aydınlatma alanında hızla kullanılmaya başlaması temiz enerji konusunda yeni bir çağ demekti. Çünki, LED silikon bir yarı iletken elektronik kompenant olarak düşük akım ile güçlü ışık yayarak, enerji için bir alternatiftir.Zira idareli kullanmak açığı kapatmanın ilk adımıdır.Enerji de bir açık olduğuna göre onu idareli kullanmamız gerekir.LED aynı zamanda düşük ısı üreterek çalışmaktadır. Elektronik bileşenlerle birlikte çalışması ise kontrolü mümkün aydınlatma sağlamaktadır.Hiçbir zararlı ışıma yapmazlar hatta hücre yenilemesi gibi sağlığımıza faydaları vardır.Sağlığımıza katkıları bununlada sınırlı değildir.LED frekans üreterek çalışmadığı için yani doğru akım ile çalıştığı için bulunulan ortamlarda göz ve beyin’i etkileyerek baş ağrısı,göz yorgunluğu,halsizlik gibi sağlık sorunları oluşturmazlar.Düşük gerilimlerde bile çalışması elektriğin sorunlu olduğu bölgelerimiz için ideal aydınlatma gereci demektir. LED AYDINLATMANIN faydalarını ve kazançlarını diğer aydınlatma araçları ile karşılaştırmasını yaparak bölüm bölüm açıklamaları ile diğer sayfalarımızda anlatmaya çalışacağız. Sayın müşterimiz,teknolojinin en son aydınlatma ürünü olan LED aydınlatma maalesef ülkemizde yaygın olmaması,sanıyoruz ki imalatçı firmaların ürünlerini daha iyi tanıtamaması,veya tanıttığı ürünlerin gerçekleri yansıtamaması ile kaynaklanmaktadır.Kaliteli üreticileri tenzih ederek şunu belirtmek isteriz ki,bir çok üreticinin kolay para kazanmak adına ülkemizde maalesef bilgi birikimi olmadan çalışma yapması veya vur-kaç mantığı ile çalışma yapması,halkımızın teknolojiden oldukça ürkerek faydalanmasına veya yerli üretimden ürkmesine ve bu sayede ekonomimize zarar vermesine sebep olmaktadır.Sizlerden ricamız mümkün olan her alanda yerli üretime destek vermek adına kendi ürünlerimizi tercih etmenizdir. Unutmayalım ki her alanda birbirimize bağlı ve muhtacız. Değerli müşterimiz,gelişmiş ülkelerde aydınlatma alanında teknolojik çalışmalar sürerken,firmamız olarak bizde bu teknolojiyi yakından takip edip,ülkemizde imalat konusunda katkılarımız ile hem doğaya hem de ülkemize faydalı olmak adına çalışmalarımız devam etmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : ivedik o.s.b. ağaç metal iş yerleri sit. 1435.sk. no:41/1
İl / İlçe / Semt : Ankara » Yenimahalle » ostim
Telefon : +90 312 3951819Dahili : 12
Fax : +90 312 3953637
Eklenme Tarihi : 12 Temmuz 2013 Cuma
Ziyaret Sayısı : 1.318

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Modaled Aydınlatma ile benzer firmalar :

 By Led Aydınlatma
Led Aydınlatma ürünleri Güncel Şerit led fiyatları toptan ve perakende satışı yapmaktadır.
http://www.byled.org    İstanbul    Şişli    Ampul ve Yan Ürünler

 Medled Aydınlatma
Ledli aydınlatma ürünleriyle hizmetinizdeyiz.
http://www.medledaydinlatma.com    Ankara    Çankaya    Ampul ve Yan Ürünler

 Hakan Metal Aydınlatma
Bahçe aydınlatma direkleri imalatı yapmaktayız.
http://www.hakanmetalsan.tr.gg    İstanbul    Gaziosmanpaşa    Peyzaj İşleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 88
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları