Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Vakıf Emeklilik

 
 

Vakıf Emeklilik

Kategori : Danışmanlık

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Vakıf Emeklilik
Web Adresi : http://www.birnetsigorta.com
Kısa Açıklama : Vakıf Emeklilik Acentesi;Bireysel Emeklilik Sistemi ,%25 Devlet Katkılı Bir Sistem Tasarruf Amacının Yanın Da Yatırım Sistemi De Olmuş Durumda.

Vakıf Emeklilik Hakkında :

Bireysel Emeklilik Sistemi, emeklilik döneminizde size ek bir gelir imkânı elde etmenizi amaçlayarak, çalışma hayatınızda sahip olduğunuz yaşam standardınızı emeklilik döneminizde de sürdürmenizi sağlayan bir tasarruf ve yatırım sistemidir. Sistem, gönüllü katılım esasına dayanır. Kamu Sosyal Güvenlik Sistemleri’ne bir alternatif değil, buna ek olarak gelir elde edebileceğiniz tamamlayıcı bir emeklilik sistemidir. Aktif çalışma sürecinde elde edeceğiniz gelirin belirli bir bölümünün değerlendirilmesi ile emeklilik döneminizde toplu birikim veya emeklilik maaşı alabilmenize olanak sağlayan bir sistemdir. Bireysel Emeklilik Sistemi’nde yapmış olduğunuz tasarruflar, tercih etmiş olduğunuz emeklilik yatırım fonlarında yatırıma yönlendirilir ve konusunda uzman portföy yöneticileri tarafından yönetilir. Bu sistemde elde edeceğiniz birikim, sistemde düzenli olarak yapacağınız tasarruflara ve sistemde kalma sürenize bağlı olarak değişecektir. Ayrıca 1 Ocak 2013’ten itibaren başka hiçbir yatırım aracında olmayan % 25’lik Devlet Katkısı uygulanmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren yapacağınız her 100 TL birikim için Devlet bir alt hesabınıza 25 TL yatıracaktır.

Ürün ve Hizmetler :

BİREYSEL EMEKLİLİK
BİREYSEL EMEKLİLİK PLANI
Ekonomi ve Finans »

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : ZÜBEYDE HANIM MAH. SEBZE BAHÇELERİ CAD. ALİ BEY İŞ HANI NO:99/51 İSKİTLER /ANKARA
İl / İlçe / Semt : Ankara » Altındağ » İSKİTLER
Telefon : +90 312 3844415
Fax : +90 312 3844416
Eklenme Tarihi : 6 Ağustos 2013 Salı
Ziyaret Sayısı : 1.022

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Vakıf Emeklilik ile benzer firmalar :

 Ordu Emeklilik Ssk Bağkur Emeklilik
Ordu ilinde ssk bağkur emeklilik hizmetleri firmamız tarafından yürütlmektedir. emeklilik alanındaki uzman personellerimizle bizim işimizdir. emeklilik konusunda istediğiniz her türlü yardım tarafımızdan karşılanılacaktır
http://www.orduotokiralama.com    Ordu    Merkez    Mali Müşavirlik

 Vakıf Spot
VAKIF SPOT olarak ikinci el eşya ve spot eşya işi yapmaktayız. Ayrıca çekyat imalatı ve köşe koltuk imalatımız vardır. İkinci el büro malzemeleri, kahvehane, lokanta, pansiyon malzemeleri, yatak, baza, masa, sandalye vs.sıfır ve ikinci el olarak toptan ve parekende satışlarımız vardır.
http://www.tekirdagikincielesya.com    Tekirdağ    Merkez    Beyaz Eşya

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 165
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları