Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Eta Kumlama Boya ızolasyon Ltd.şti

Kategori : Metal Sanayi

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Eta Kumlama Boya ızolasyon Ltd.şti
Web Adresi : http://www.etakum.com
Kısa Açıklama : İzmir ticaret odası üyesiyiz. Yurt içi ve yurt dışında seyyar manuel kumlama raspa boya ve epoksi zemin kaplama, izolasyon, polyester kaplama ve tekne onarımı alanında faaliyet göstermekteyiz.

Eta Kumlama Boya ızolasyon Ltd.şti Hakkında :

Seyyar kumlama raspa epoksi boya ile baraj kapaları cebri boru petrol ve doğalgaz arama , nakil boru hattı isale hattı kumlama demiryolu köprüsü asma köprü vagon yakıt ve içme su tankı depo temizliği silo kumlama çelik konstrüksiyon yapı bina çelik kule su kulesi arıtma tesisleri fabrika çatı yurt içinde yurt dışında kıbrısta azerbaycanda özbekistanda türkmenistanda ırakta iranda tunusda libyada rusyada kumlama ve epoksi boya çelik bina inşaatı beton taş duvar inşaat bina sıva dekoratif eskitme kumlama, 2500 bar 600 bar yüksek tazzikli tazyikli basınçlı su jeti ile su raspası yüzey temizliği sulu raspa boya kazıma yakıt,su,tankı,depo,temizliği,fabrika,hastane,otel,havuz,zemin,çatı,epoksi,poliüertan,kaplama,sıcak,soğuk,su,boru,devreleri,havalandırma,kanalları, kazan,tank,depo,izolasyon işlerinizi,özenle,yapıyoruz.Polyester çok geniş kullanım alanı olan; bir kaç farklı kimyasal maddenin belli oranlarda karışımı ile elde edilen bir maddedir. Yani kompozit bir malzemedir. Elbise yapımından tekne yapımına; uçak parçalarından pet şişe yapımına kadar çok geniş bir yelpazede kullanılır. Polyester sıvı bir malzeme olmasına rağmen Cam elyafı ile birlikte kullanılarak katı ve istenilen şekilde kalabilen bir malzeme haline gelir. Camelyaf Takviyeli Polyester yani kısaca CTP adını alır ve bu malzeme son derece sağlam, esnek, hafiftir. Uygulaması ve gerektiğinde tamiratı kolaydır. Hijyeniktir, Türk Gıda Kodeksine uygundur, yüksek sıcaklığa veya soğuğa dayanır. Sürtünme ve mekanik direnci yüksektir.Mükemmel bir izolasyon malzemesidir. Üzerine macun ve boya uygulaması yapıldığında yüzeyi bir ayna kadar pürüzsüz ve parlak olabilir. Her türlü polyester teknelerin tamiratı ve bakımları Çocuk oyun parklarındaki polyester kaydırakların onarımı Aqua parklardaki su kaydıraklarının tamiri Her türlü deniz ve havuz oyuncaklarının tamiri Sac ve ahşap teknelerin CTP ile güçlendirilmesi Özel kalıp dökümleri ile istenilen her şekilde özel üretim malzeme yapılması Çatı , havuz, su parkı kaplama ve izolasyonu Sac , ahşap veya beton havuz, depo yada tankların kaplanması Mezbaha, kesimhane, imalathane, tavuk ve hayvan çiftliklerinde hijyenik çözümlerin üretilmesi Arpa, buğday, un vb. gıda hammaddeleri tanklarının polyester kaplanması Turşu, salamura, süt havuzlarının kaplanması işlerinizi özenle ve garantili yapıyoruz . Çözümü polyester olan her türlü sorununuz / işiniz için bizi arayınız.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : 48 sokak no 8
İl / İlçe / Semt : İzmir » Çiğli » sasalı
Telefon : +90 232 3753292
GSM Telefon : +90 532 5428305
Fax : +90 232 3753613
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 25 Ekim 2013 Cuma
Ziyaret Sayısı : 1.716

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Eta Kumlama Boya ızolasyon Ltd.şti ile benzer firmalar :

 Poyraz Metal Demir Çelik Ürünleri Pazarlama
Firmamız demir çelik ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.
http://www.poyrazmetal.com.tr    İstanbul    Tuzla    Demir Boru ve Çelik

 Lme Metal ve Endüstri Malzemeleri Müh. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.
Firmamız proval marka vana ve vana otomasyon malzemeleri ballast ve kargo kontrol sistemleri konularında faliyet göstermektedir.
http://www.lme-metal.com    İstanbul    Şişli    Sıhhi Tesisat Malzemeleri

 Selinoks Metal Ltd. Şti.
Selinok metal paslanmaz saç satışı ve evye üretimi yapmaktayız.
http://www.selinoks.com.tr    İstanbul    Çatalca    Demir Boru ve Çelik

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 1369
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları