Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Aktepe Yıkım Enkaz Yıkımcı Murat 0532 695 66 35 Yıkıcılar, Kırımcılar

Kategori : İnşaat » İnşaat Şirketleri » Kazı ve Yıkım İşleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Aktepe Yıkım Enkaz Yıkımcı Murat 0532 695 66 35 Yıkıcılar, Kırımcılar
Web Adresi : http://www.aktepeyikim.com
Kısa Açıklama : Türkiye Genelinde İl ve İlçelerine Bina Yıkım, Hafriyat, Kırım, Söküm, Moloz Kaldırma,Hurda Alım Tadilat, Bina Güçlendirme Hizmetleriniz Yapılır.

Aktepe Yıkım Enkaz Yıkımcı Murat 0532 695 66 35 Yıkıcılar, Kırımcılar Hakkında :

BİNA YIKIMI VE MOLOZ KALDIRMA Firmamız; Yıkımı yapılması istenen eski fabrika binası, iş merkezi, konutlarınız modern makine parkı ve profesyonel ekip ve ekipmanla yıkım, bozum ve hafriyat işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz. YIKIM ENKAZ VE HAFRİYAT KALDIRMA - HARFİYAT BİZİM İŞİMİZ - Firmamız ; uzun yıllardır hafriyat, yıkım ve kırım sektöründe hizmet vermektedir. Derin kazı hafriyatı, Yüzeysel kazı, Kırım, Kanal Kazma, Tesviye, Dolgu sıkıştırma, Alt yapı kazıları, Kanal Kazıları, İnşaat alanı Kırım ve temel kazıları, Fabrika sahası hazırlama, Petrol istasyon sahası hazırlama, Alan düzeltme ve tesviye, Moloz taşınması, Su havuzu Kazıları gibi sektörümüzün alanına giren tüm hafriyat işleri alanında hizmet vermekteyiz. Beton Kırma - Beton Kesme - Bina Yıkımı Firmamız; Beton kırma, Beton kesme işlerinizde de çözüm ortağınızdır. Beton kırma uygulamaları inşaatlarda, yapısal değişiklik taleplerinde ihtiyaç olarak karşımıza çıktığı gibi tamamen bina yıkım işlerindede yoğun olarak kullanılan bir yöntemdir. Kompresör ile titreşimli darbelerle beton kırımı gerçekleştirildiği gibi, ihtiyaca göre karot delme ve beton kesme uygulamalarındanda faydalanılmaktadır. Çok derin kırımlarda karot ile betonda açılan delikler ile çürütme yapılmaktadır. Kontrollü bina yıkımı ve beton kırma, kentsel dönüşümlerle günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ankara ilimizdeki şubemizle siz değerli müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, beton kırma ve bina yıkımı işlerinizde en uygun ve güvenli çözümler üretir. Makina parkurumuzda, beton kırma ve kontrollü bina yıkımı için gerekli, teknoloji ve araçlar bulunmakta olup, operatörlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip uzman çalışanlarda oluşmaktadır.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Feridunçelik Mah.1788/1 NO:14 0312351211
İl / İlçe / Semt : Ankara » Altındağ » karapürçek
Telefon : +90 312 351211
GSM Telefon : +90 532 6956635
Fax : +90 312 3512113
Eklenme Tarihi : 13 Ocak 2014 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 1.553

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Aktepe Yıkım Enkaz Yıkımcı Murat 0532 695 66 35 Yıkıcılar, Kırımcılar ile benzer firmalar :

 Aktepe Metal Imalaat Sanayi Ve Ticaret
Firmamız Bünyesinde İnşaat El Arabası, Soba Kovası, Tuğla Sepeti, Asansör Teknesi, Çuval Arabası İmalatı ve Soba, Nalburiye Malzemeleri Satışı Yapılmaktadır. Satışlarımız Toptan ve Perakendedir
http://www.aktepemetal.net    Kayseri    Kocasinan    Hırdavatçılar

 Ekolojik Yıkım Teknolojisi
Patlatma yapmak için artık uzayan prosedüre ihtiyacınız yok... EKOLOJİK YIKIM TEKNOLOJİSİ size yeni bir kırma-çatlatma-yıkım-patlatma alternatifi sunmaktan gurur duyar.
http://piroteknik.weebly.com    Elazığ       İnşaat

 Sancaktepe Veteriner Kliniği
Herşey sevimli dostlarınız için.
sancaktepeveterinerklinigi.com    İstanbul    Sancaktepe    Veteriner Polikliniği

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 333
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Ürünler - Oyuncak - Puzzle Oyunları