Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Payanda Grafik

Kategori : Reklam Tanıtım » Reklam Ajansları » Ajanslar

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Payanda Grafik
Web Adresi : http://www.payandagrafik.com
Kısa Açıklama : Kişiye Özel Duvar Saati, Fotoğraf Çekimi, Ambalaj, Tasarım, Katalog, Broşür, Afiş.

Payanda Grafik Hakkında :

1994 yılında kurulan PAYANDA GRAFİK, çalışmalarını TASARIM ve BASIM grubu olarak iki ana dalda yürütmekte; bu iki grubun üzerinde ise grafik sanatlar tasarım ve uygulama bölümü bulunmaktadır. Bu bölüm; tam hizmet ajansı olarak faaliyet göstererek ürün fotoğrafı çekiminden, tanıtımın yapılacağı merci ve materyalin seçimine kadar müşterisini yönlendirmekte, ayrıca 'üretimi' müşterilerine termin hassasiyeti ile ulaşana kadar takip etmektedir. TASARIM bölümü; klasik ve modern baskı teknikleri uzmanı art direktörümüz tarafından yönetilmektedir. Çeşitli müşterilerine radyo, tv, internet, basın, outdoor, gibi mercilerin yanı sıra logo, katalog, ambalaj, kurumsal evrak vb. özel baskılı materyallerin özgün tasarımlarını yapmaktadır. BASIM bölümü; matbaacılık ve dijital baskı eğitimi almış uzman kadrosuyla etiket, poşet, afiş, afişet, ambalaj, takvim, ajanda, duvar saati, hediyelik tekstil vb. gibi materyallerin üretimlerini doğru, estetik ve problemsiz kriterler içinde gerçekleştirmektedir. Grafik sanatlar hızla gelişerek çağımızın endüstrisine hizmet eden en önemli dal haline geldi. Bir reklamın, tanıtımın ya da ambalajın, estetik ve denge değerleri içerisinde olması gerektiğine ancak eğitimli bir grafiker karar verebilir ve şaşmaz doğrulukla uygulanmasını gözetebilir. Ülkemizde sınırlı sayıda yetişen grafik tasarımcılar ne yazık ki bilgisayar kullanabilen çeşitli programlardan yararlanarak belki de ilk anda gözü aldatabilen işler yapabilen operatörlerle karıştırılmaktadır. Üstelik bu tür kullanıcılara her köşe başında rastlanabildiği için her hangi bir işveren belki de hiçbir zaman bir grafik tasarımcı ile karşılaşamayacaktır. İşte bu durumda piyasa; markasından logosuna, etiketinden kutusuna, tabelasından billboarduna, reklam filminden radyo cıngılına, ehil olmayan ellerden çıkmış bir estetik kirlilik içinde yüzmek zorunda kalmaktadır. Grafik tasarımdan başlayarak baskı öncesi hazırlıklarını tecrübeli kadrosuyla gerçekleştiren PAYANDA GRAFİK, üretim bölümünün uzman kadrosuyla her zaman kontak halinde sizlere; doğru, estetik, problemsiz basılı ve reklam ürünleri üretmek üzere hizmetinize hazırdır.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Merkez Mahallesi Marmara Caddesi Şamlı Sokak Yıldızlar İş Merkezi No: 23
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Avcılar » Merkez
Telefon : +90 212 5659977
Fax : +90 212 5659977
Eklenme Tarihi : 10 Şubat 2014 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 1.333

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Payanda Grafik ile benzer firmalar :

 His Grafik Tasarım Matbaacılık & Reklamcılık Hizmetleri
Beylikdüzü bölgesinde, kaşe, tişört, tshirt, plaket, beylikdüzü yapboz, hediyelik eşya, anahtarlık, baskılı kolye, ajanda, takvim, duvar saati, masa saati, dekoratif aynalar, dijital baskı vs. her türlü tanıtım ve promosyon işlerinizde görüşmek üzere.
http://www.hisgrafik.net    İstanbul    Beylikdüzü    Genel Tanıtım Hizmetleri

 Son Istanbul Grafik Tasarım Reklam Ve Bilg. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.
Kurumsal kimlik ve Bütün reklam kollarında tek firma
http://www.istanbulgrafik.com.tr    İstanbul    Pendik    Tabela Afiş Montaj

 Grafikrim.com
Boyut ve sektör ayrımı yapmaksızın her firmanın internet ortamında kendilerini temsil etmeleri gerektiğine inanıyoruz.
http://www.grafikrim.com    İstanbul    Üsküdar    Web Tasarım

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 286
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları