Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Tarti Medikal

 
 

Tarti Medikal

Kategori : Sağlık » Medikal » Çeşitli Medikal Ürünleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Tarti Medikal
Web Adresi : http://tarti.com/kaliper-ve-antropometre-urun105.html
Kısa Açıklama : Firmamız, TANITA Markasının Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 1998 yılında kurulmuştur. 2003 yılından itibaren de Medikal Sektörde genişlemesini yeni temsilcilikler ile birlikte yoğunlaştırmıştır. Bugün Medikal Sektörde Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzellik alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tarti Medikal Hakkında :

Ürün yapısının geniş olması, müşteri yapısının da geniş olmasını beraberinde getirmiştir. Firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır ve müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktadır.Ürün Portföyünün oluşturulmasında müşteri istek, arzu ve görüşleri önemli yer tutmaktadır. Ürünler seçilirken ürün markalarının bilinen, kullanımı yaygın olan, kolay ve pratik kullanımlı, problem çıkarmayan, bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslar arası kalite standartlarına sahip olan ürünler tercih edilmektedir. Satış sonrası teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin Türkçe Kullanım Kılavuzları bulunmaktadır, Profesyonel Ürünlerde “demo” ve “eğitim” olanakları Firmamızca sunulmaktadır. Firmamız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı fuarlar, kongreler ve mesleki sektörel toplantılara katılarak teknolojik ve diğer gelişmeleri yakinen takip eder, bu konuda müşterilerini de bilgilendirir. Ürün kalitesi ve müşteri kalitesi ile dikkat çeken Firmamız, hizmet kalitesi ile de sizlere hizmet etmekten kıvanç duymaktadır.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Asude Sokak No :15 Yıldız
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Beşiktaş » Asude mah
Telefon : +90 212 3271005
Fax : +90 212 3270998
Eklenme Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
Ziyaret Sayısı : 1.040

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Tarti Medikal ile benzer firmalar :

 D Medikal
Ürünlerimiz Tansiyon aleti Tekerlekli Sandalyeler Hasta Karyolasi ve Yataklari Solunum Cihazlari Hastane ve Revir Demirbaslari Ortopedi Malzemeleri Radyoloji Malzemeleri Kisisel Bakim Urunleri Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tarti Terazi ve Baskuller Ultrason Kagitlari Yatan Hasta Malzemeleri Ates ol
http://www.dahauygunuyok.com    İstanbul    Esenler    Çeşitli Medikal Ürünleri

 Şentük Medikal
SEKTÖRDE ÖNCÜ OLMAK
http://www.    Zonguldak       Sağlık

 St Grup Biyomedikal Elektronik Sistemler Turizm Taşımacılık
Firmamız Biyomedikal cihazların bakım onarım, modernizasyon,demontaj,montajı.Yeni ve kullanılmış biyomedikal cihaz alım satımı,röntgen ve tomoğrafi odalarının zırhlanması.Ankara da personel ve öğrenci servis hizmeti vermektedir.
http://www.stgrup@hotmail.com.tr    Ankara    Altındağ    Sağlık

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 535
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Ürünler - Oyuncak - Puzzle Oyunları