Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Erkal Src Mesleki Yeterlilik Merkezi

Kategori : Eğitim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Erkal Src Mesleki Yeterlilik Merkezi
Web Adresi : http://www.erkalsrcizmir.com
Kısa Açıklama : ERKAL Mesleki yeterlilik eğitim merkezi olarak, 4925 sayılı Karayolu taşıma kanununa dayanılarak çıkarılan (10.07.2003) Karayolu taşıma yönetmeliğine (25/02/2004) ve ilgili yönetmeliğe dayanılarak çıkarılan 03/09/2004 tarihli mesleki yeterlilik eğitim yönetmeliğine göre tüm ticari taşımalarda sürücülerin bulundurması gereken -Psikoteknik belgele

Erkal Src Mesleki Yeterlilik Merkezi Hakkında :

,Firmamız karayolu taşıma yönetmeliği kapsamında, bir çok firmaya,sürücülerin Psikoteknik Değerlendirmeleri aşamasında destek vermiş,çözüm ortağı olmuştur.4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu uyarınca ticari taşıma yapacak olan birçok sürücü Psikoteknik testten geçirilerek belgelendirilmiştir. Erkal SRC MESLEKİ Yeterlilik Eğitim Merkezi olarak Avrupa Birliğine uyum yasaları çerçevesinde yine 4925 sayılı karayolu taşıma kanunu ve ona atfen çıkarılan karayolu taşıma yönetmeliği kapsamında sürücülere SRC,ODY ve ÜDY eğitimleri vermekteyiz. Bu yönetmelik kapsamında; -Yolcu taşımacılığı yapacak olan sürücülerin SRC 2 -Eşya-Kargo taşımacılığı yapacak olan sürücülerin SRC3-4 belgelerini almaları zorunludur. Ayrıca Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren işverenlerin ÜDY (Üst Düzey Yönetici) ve yanlarında idari kadrolarda çalıştırdıkları personelinde (müdür,idareci,şef,uzman) ODY belgeleri bulundurmaları zorunludur. Mesleki Yeterlilik eğitim merkezinde aynı anda 180 kişi SRC eğitimi alabilmektedir. Sonuç olarak; ERKAL Mesleki yeterlilik eğitim merkezi olarak, 4925 sayılı Karayolu taşıma kanununa dayanılarak çıkarılan (10.07.2003) Karayolu taşıma yönetmeliğine (25/02/2004) ve ilgili yönetmeliğe dayanılarak çıkarılan 03/09/2004 tarihli mesleki yeterlilik eğitim yönetmeliğine göre tüm ticari taşımalarda sürücülerin bulundurması gereken -Psikoteknik belgeleri -SRC(1-2-3-4) Belgeleri ayrıca Üst Düzey Yöneticilerin (ÜDY) ve orta düzey yöneticilerin (ODY) belgeleri Ayrıca; -Ehliyet -İş Makinesi Operatörlüğü Belgesi eğitimlerimizle de sizin ve firmanızın çözüm ortağınız olmaya adaydır İlkelerimiz; • Bireye değer veren • Sektörümüzde daima öncü ve örnek gösterilen kurum olmak • Müşteri odaklılık • Etik ilkeler çerçevesinde disiplinli çalışma ortamı oluşturarak hizmet üretmek, şeklinde özetlenebilir Bize danışmadan, bizimle tanışmadan karar vermemeniz dileği ile….

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : KazımDirik Mah. 367 sokak no:10 kat:2 daire:301
İl / İlçe / Semt : İzmir » Bornova » Çamkıran
Telefon : +90 232 3428984
Telefon 2 : +90  3428985
GSM Telefon : +90 533 1669066
Fax : +90 232 4359713
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 11 Ağustos 2014 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 964

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Erkal Src Mesleki Yeterlilik Merkezi ile benzer firmalar :

 Konya As Alaaddin Src Ody Üdy Kursu
Konya As alaaddin src ody üdy Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezimiz Değerli hocalarımızla birlikte Kaliteli eğitim vererek siz sürücülerimizin src eğitimi ve sonrasındaki src, ody, üdy sınavında ki başarılarınızı kendi başarılarımız olarak görüp bunları en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır.
http://www.askonyasrc.com    Konya    Selçuklu    Sürücü Kursu

 Tisem Src Eğitim Merkezi
Siz şoförlere ve şoför personelinize en iyi bilgi ve eğitimi vermeyi hedefleyen kurumumuz SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4, ODY ve ÜDY eğitimlerinin yanında Sınavsız SRC belgesi alabilecek olan şoförlere de danışmanlık hizmeti vermektedir.
http://www.tisemsrc.com    İstanbul    Bahçelievler    Sürücü Kursu

 Src Akademi-mesleki Yeterlilik Kursu
SRC1, SRC2,SRC3,SRC4,SRC5,ODY, ÜDY,ADR TÜRÜ MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ ALIMINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
http://www.srcakademi.com.tr    Bursa    Osmangazi    Meslek Edindirme

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 322
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları