Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Dış Ticaret Platformu

Kategori : Eğitim » Meslek Edindirme

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Dış Ticaret Platformu
Web Adresi : http://www.disticaretplatformu.com
Kısa Açıklama : Dış Ticaret Platformu, Türk firmalarının gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek vermek amacıyla dış ticaret eğitimi, dış ticaret danışmanlığı, Gümrükleme ve Lojistik Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte, deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Dış Ticaret Platformu Hakkında :

Dış Ticaret Platformu, Türk firmalarının gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek vermek amacıyla dış ticaret eğitimleri, dış ticaret kursları,dış ticaret danışmanlığı, Gümrükleme ve Lojistik Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte, deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Eğitim Hizmetlerimizde, bireylerin ve kurumların ihtiyaç duyduğu dış ticaret eğitimlerini sektörün içinden gelen, dış ticaretin çeşitli alanlarında uzman ve deneyimli kadrosuyla Uygulamalı Dış Ticaret Eğitimleri düzenliyoruz. Bu dış ticaret eğitimlerinde katılımcıların dış ticaretin her alanında ihtiyaç duyacağı tüm donanımı sağlayıp, eğitim sonunda firmalarının dış ticaret departmanını yönetebilecek, tüm operasyonel işlemleri gerçekleştirebilecek, firmalarına vizyon katabilecek, uluslararası pazarlarda en iyi bir şekilde temsil ederek başarılı bağlantılar kurabilecek seviyeye getirmeyi hedefliyoruz. 10 yıldır dış ticaret alanında eğitimler sunarak, profesyonel dış ticaret uzmanları yetiştiren firmamız, her ay düzenli olarak açtığı kurslarla 3.000’in üzerinde mezun vermiştir. Genele açık bireysel eğitimlerin yanında kurumlara da özel eğitimler sunan Dış Ticaret Platformu başta Kalkınma Ajansları, KOSGEB Avrupa İşletmeler Ağları, ABİGEM, Ticaret Odaları, Bankalar ve özel şirketlere yönelik olarak sayısız dış ticaret eğitimleri gerçekleştirmiştir. Danışmanlık Hizmetlerimizde firmalarımızın uluslararası pazarlarda etkin ve verimli politikalar üretip başarılı olmalarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara Pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecini gerçekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz. Ayrıca firmalarımızın devletin sağlamış olduğu desteklerden faydalanmalarına yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Ortaklar Cad. Onur Apt. No:2-11 Mecidiyeköy Şişli
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Şişli » Mecidiyeköy
Telefon : +90 212 2740935
GSM Telefon : +90 532 5746408
Fax : +90 212 2740936
Eklenme Tarihi : 24 Ekim 2014 Cuma
Ziyaret Sayısı : 795

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Dış Ticaret Platformu ile benzer firmalar :

 Cmf Medikal İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
Firmamız hayvan kaynaklı kolajen içerikli kemik greftleri ithal etmektedir.
http://www.cmfmedical.com    İstanbul    Kadıköy    Tıbbi Cihazlar

 Kaldırımoğlu Kereste İmalat ve Ticaret
İnşaat sektöründe size hizmet vermekteyiz.
http://www.kaldirimoglukereste.tr.gg    Bursa    Nilüfer    Tadilat ve Dekorasyon

 Birlik Asansör Sanayi Ticaret Ltd, Şti.
Firmamız her tip ve türde asansör montajı bakımı ve servis hizmetini vermektedir.
http://www.    İzmir    Çiğli    Elektrik Mühendisleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 286
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları