Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Sembol Patent Marka Ve Dan. Hiz. Ltd. Şti

Kategori : Reklam Tanıtım » Genel Tanıtım Hizmetleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Sembol Patent Marka Ve Dan. Hiz. Ltd. Şti
Web Adresi : http://www.sembolpatent.com
Kısa Açıklama : SEMBOL PATENT Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model, Patent ve Yazılım Tescili başta olmak üzere Sınai Mülkiyet Hakları alanında müvekkillerine yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veren bir danışmanlık şirketidir.

Sembol Patent Marka Ve Dan. Hiz. Ltd. Şti Hakkında :

SEMBOL PATENT Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model, Patent ve Yazılım Tescili başta olmak üzere Sınai Mülkiyet Hakları alanında müvekkillerine yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 10 yıllık sektör deneyimine sahip Marka ve Patent Vekili olan Mühendis Alper AKSU tarafından kurulan SEMBOL PATENT, her biri alanlarında önemli tecrübelere sahip uzman kadrosu ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Hizmet alanını sadece tescil işlemleri ile sınırlı tutmayan SEMBOL PATENT, teknik bilgi ve deneyimiyle patent işlemleri, aktif bağlantılarıyla yurtdışı tescil işlemleri, deneyimli kadrosu ile hukuki işlemler ile tescil öncesi ve sonrası tüm işlemlerde müvekkillerine profesyonel bir çatı altında hizmet vermektedir. SEMBOL PATENT müşterileri sadece 2000’den fazla tescil işlemi gerçekleştirmiş bir ekiple mükemmel bir işbirliğini tecrübe etmekle kalmayarak, aynı zamanda danışmanlık, bireysel tavsiyeler ve özel bir destekten faydalanmanın da tadını çıkarmaktadır. SEMBOL PATENT tüm tescil ihtiyaçlarınız ve fikri mülkiyet stratejileriniz için hızlı ve etkili çözümler üretmekte, bunu yaparken de dürüst çalışma ilkesine ve gizlilik esasına dayalı bir anlayışla hareket etmektedir. SEMBOL PATENT başvurularınızın başarıyla gerçekleşmesi için araştırmadan onaya kadar tescil sürecinin her aşamasında müşterilerine ihtiyaç duyduğu bireysel ilgi ve aktif desteği sağlamanın önemine ve gerekliliğine inanmaktadır. SEMBOL PATENT, işletmenize ait marka ve ürünlerin alanında lider olması ve sektörünüzde bir sembol haline gelmesi konusunda yolunuza güvenle devam etmenize yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Soğanlık Yeni Mah. D-100 Yanyol Cad. Baltacı Mehmet Paşa Sok. Helenium Twins A Blok No: 1/17 KARTAL – İSTANBUL
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kartal » Soğanlık
Telefon : +90 216 4521800
Fax : +90 216 4521810
Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 720

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Sembol Patent Marka Ve Dan. Hiz. Ltd. Şti ile benzer firmalar :

 Sembol
asma tavan işlerinde deneyimliyiz ve 18kişilik ekibimle türkiyenin her yerinde asma tavan işinde ekip olarak çalışa biliriz
http://www.    Gaziantep    Şehitkamil    Dekorasyon

 Saygın Patent
Firmamız ücretsiz marka araştırmasıyla size yardımcı olmaktadır, tescilsiz marka marka değildir.
http://www.sayginpatent.com    İstanbul    Kadıköy    Danışmanlık

 Kılavuz Patent
Kılavuz patent;marka,patent,endüstriyel tasarım,faydalı model tescil işlemleri ve bu konularla ilgili hukuk danışmanlığı hizmeti vermekte olan firmadır.
http://www.kilavuzpatent.com    İstanbul    Beyoğlu    Marka & Patent

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 241
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları