Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Vizyon Site Yönetimleri

Kategori : Danışmanlık » Kalite Yönetimi

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Vizyon Site Yönetimleri
Web Adresi : http://www.vizyonyonetim.com/
Kısa Açıklama : Vizyon Yönetim Çorlu’da profesyonel olarak apartman ve site yönetimlerinde hizmet veren Profesyonel Site Yönetim firmasıdır; Firmamız aynı zamanda İstanbul merkezli Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri firmasının temsilciliğini yapmaktadır.

Vizyon Site Yönetimleri Hakkında :

Vizyon Yönetim Çorlu’da profesyonel olarak apartman ve site yönetimlerinde hizmet veren Profesyonel Site Yönetim firmasıdır; Firmamız aynı zamanda İstanbul merkezli Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri firmasının temsilciliğini yapmaktadır. Apartmanlarda Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde yönetim hizmeti vermektedir. Günümüzde apartmanlarda yaşanan yönetim problemlerini hukuksal boyutta çözen firmamız çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve 7/24 hizmet garantisi ile kat maliklerinin ve sakinlerinin en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır. Vizyon site yönetimleri sektöründe öncü olmanın gayreti ile tüm teknolojik imkanları gerek müşterilerine, gerek çözüm ortaklarına, gerekse personellerine sunmaktadır. Bu teknolojik imkanların en büyük adımı şeffaf ve güvenilir olmasının kanıtı, İnternet üzerinden yapılan muhasebe ve takip otomasyonudur. Bu sistemle kat maliki ve sakinlerine her istediği anda sistemi kontrol imkanı sunmaktadır. Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden yönettiği ve yöneteceği apartmanların problemlerini çözmeyi görev edinmiş, bireysel yöneticilerin aşamadığı problemlerde danışmalık hizmeti vererek Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği bilincini kat maliklerine aşılamayı hedefleri arasına eklemiştir. Firmamızın öncelik amacı; tanımlı site alanının daha temiz, daha bakımlı, daha güvenli, sakinlerin kendini özel hissedebileceği sosyal bir yaşam alanı oluşturarak, sakinler memnuniyeti ve emlak değerini artırmaktır. Bu amaca ulaşmak için, güçlü mali-etkin hukuki-verimli idari ve mozaik bir sosyal yapıda, personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde; yine dört temel hizmet olan güvenlik-temizlik-bakım-idari organizasyonu profesyonel iş akışı ve işleyişi istikametinde kübik bir operasyon tasarlanmalı, uygulanıp, geri bildirimlerle güncellenmelidir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Kemalettin Mahallesi, Fabrika Sokak, No:3/2
İl / İlçe / Semt : Tekirdağ » Çorlu » Merkez
Telefon : +90 282 6524636
GSM Telefon : +90 532 5547724
Fax : +90 282 6524636
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 861

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Vizyon Site Yönetimleri ile benzer firmalar :

 + 90 Türkiye Emlak Kiralık Satılık Emlak Ilanları, Emlakçı Sitesi
+ 90 Türkiye Emlak, Ücretsiz Kurumsal üyelik ile sınırsız sayıda emlak ilanı yükleme, ücretsiz bireysel üyelik ile sınırsız sayıda ilan yükleme, kurumsal üyelere firmalarına özel ücretsiz web sitesi, site tanıtımı. ana sayfa vitrin ilanlarında ücretsiz yayınlanma.
http://www.90emlak.com    İstanbul    Beşiktaş    Çeşitli

 Üniversitem Medikal Market Sağ. Ürn. Iç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Smith nepew, hipokrat tst major maş geo-med Elazığ ve doğu anadolu bölge bayii.
universitemedikalmarket.blogspot.com/    Elazığ    Merkez    Çeşitli Medikal Ürünleri

 Cosmodisk Satış Sitesi
Cosmodisk Satış ve Bilgilendirme sitesi size tvde gördüğünüz ürünleri tanıtmak ve ucuza tedarik etmek amacıyla oluşturulmuştur.
http://www.cosmodisksatis.com    İstanbul    Tuzla    Sağlık ve Güzellik

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 439
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları