Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Vizyon Site Yönetimleri

Kategori : Danışmanlık » Kalite Yönetimi

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Vizyon Site Yönetimleri
Web Adresi : http://www.vizyonyonetim.com/
Kısa Açıklama : Vizyon Yönetim Çorlu’da profesyonel olarak apartman ve site yönetimlerinde hizmet veren Profesyonel Site Yönetim firmasıdır; Firmamız aynı zamanda İstanbul merkezli Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri firmasının temsilciliğini yapmaktadır.

Vizyon Site Yönetimleri Hakkında :

Vizyon Yönetim Çorlu’da profesyonel olarak apartman ve site yönetimlerinde hizmet veren Profesyonel Site Yönetim firmasıdır; Firmamız aynı zamanda İstanbul merkezli Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri firmasının temsilciliğini yapmaktadır. Apartmanlarda Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde yönetim hizmeti vermektedir. Günümüzde apartmanlarda yaşanan yönetim problemlerini hukuksal boyutta çözen firmamız çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve 7/24 hizmet garantisi ile kat maliklerinin ve sakinlerinin en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır. Vizyon site yönetimleri sektöründe öncü olmanın gayreti ile tüm teknolojik imkanları gerek müşterilerine, gerek çözüm ortaklarına, gerekse personellerine sunmaktadır. Bu teknolojik imkanların en büyük adımı şeffaf ve güvenilir olmasının kanıtı, İnternet üzerinden yapılan muhasebe ve takip otomasyonudur. Bu sistemle kat maliki ve sakinlerine her istediği anda sistemi kontrol imkanı sunmaktadır. Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden yönettiği ve yöneteceği apartmanların problemlerini çözmeyi görev edinmiş, bireysel yöneticilerin aşamadığı problemlerde danışmalık hizmeti vererek Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği bilincini kat maliklerine aşılamayı hedefleri arasına eklemiştir. Firmamızın öncelik amacı; tanımlı site alanının daha temiz, daha bakımlı, daha güvenli, sakinlerin kendini özel hissedebileceği sosyal bir yaşam alanı oluşturarak, sakinler memnuniyeti ve emlak değerini artırmaktır. Bu amaca ulaşmak için, güçlü mali-etkin hukuki-verimli idari ve mozaik bir sosyal yapıda, personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde; yine dört temel hizmet olan güvenlik-temizlik-bakım-idari organizasyonu profesyonel iş akışı ve işleyişi istikametinde kübik bir operasyon tasarlanmalı, uygulanıp, geri bildirimlerle güncellenmelidir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Kemalettin Mahallesi, Fabrika Sokak, No:3/2
İl / İlçe / Semt : Tekirdağ » Çorlu » Merkez
Telefon : +90 282 6524636
GSM Telefon : +90 532 5547724
Fax : +90 282 6524636
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 830

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Vizyon Site Yönetimleri ile benzer firmalar :

 Haber Revizyon Dergisi
Politika, sanat, sağlık, moda, eğitim, iş dünyası, teknoloji, spor, otomobil, tarih gibi pek çok farklı başlık altında; çarpıcı haberlerin, röportajların ve makalelerin yer aldığı Haber Revizyon, renkli tasarımı ile de Türkiye’deki “haber dergisi” anlayışını “herkesin okuyabileceği bir haber dergisi” anlayışı ile değiştirmeyi amaçlıyor.
http://www.haberrevizyon.com/    İstanbul    Beylikdüzü    Sektör Dergileri

 Vizyon Özel Ders
Dershane ve kolej deneyimi olan profesyonel öğretmenlerden garantili özel dersler.
http://www.vizyonozelders.com    İstanbul    Üsküdar    İş Dünyası

 Deniz- Metod Dergisi Dershanesi Vizyon Açık Öğretim-ingilizce
Deniz Eğitim Kurumları San Tic. Ltd Şti ye bağlı hem dershane hem muhtelif kurslar
http://www.denizdershanesi.net    İstanbul    Üsküdar    Dershaneler

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 99
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları