Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Setem Personel Destek Hizmetleri

Kategori : Hizmetler » Diğer Hizmetler » Çeşitli

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Setem Personel Destek Hizmetleri
Web Adresi : http://www.setemtemizlik.com.tr
Kısa Açıklama : SETEM olarak hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlara ihtiyaçlarına özel düzenlemelerle personel destek hizmeti vermekteyiz.Bu çerçevede veri hazırlama, santral, danışma, temizlik gibi gerekli olan tüm teknik alt yapının takip işine uzanan geniş bir yelpazede hizmetleri sunmaktayız.

Setem Personel Destek Hizmetleri Hakkında :

1997 yılından bugüne, SETEM olarak hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlara ihtiyaçlarına özel düzenlemelerle personel destek hizmeti vermekteyiz. SETEM destek hizmetleri ile hizmet verdiğimiz kurumlarda sadece zamandan tasarruf etmelerine değil, ekonomik olarak kaynakların daha efektif bir şekilde kullanımına da olanak tanımaktayız. SETEM olarak sunduğumuz destek hizmetleri aracılığıyla, müşterilerine destek ve yönetim hizmetleri de sağlamaktayız. Bu çerçevede veri hazırlama, santral, danışma, temizlik gibi gerekli olan tüm teknik alt yapının takip işine uzanan geniş bir yelpazede hizmetleri sunmaktayız. SETEM tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız. Ülke çapında hizmet verebilmek gibi ekonomi güce sahip olan SETEM pek çok farklı alanda hem istihdam desteği, hem dış kaynak kullanımı ile personel desteği sunabilmekteyiz. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmayı kendimize birinci kural olarak görmekteyiz. destek hizmetleri ile hizmet verdiğimiz kurumlarda sadece zamandan tasarruf etmelerine değil, ekonomik olarak kaynakların daha efektif bir şekilde kullanımına da olanak tanımaktayız.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : KÜKÜRTLÜ MH KÜKÜRTLÜ CD ALPER APT NO : 1 / 1 OSMANGAZİ BURSA
İl / İlçe / Semt : Bursa » Osmangazi » KÜKÜRTLÜ
Telefon : +90 224 2333000
Telefon 2 : +90 224 2333004
Fax : +90 224 2333005
Eklenme Tarihi : 15 Nisan 2015 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 1.045

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Setem Personel Destek Hizmetleri ile benzer firmalar :

 Pak-tem Temizlik Ve Personel Kiralama
ev,ofis,apartman,dış cephe,halı,koltuk vb. tmeizlikleriniz itina ile uzman kadromuz eşliğinde uygun fiyatlarda yapılır.Bizi tercih edeceğiniz için pişman olmaycaksınız...
http://www.    Kocaeli       Hizmetler

 Egehan Güvenlik Ve Personel Kontrol Sistemleri
12 YILLIK BİGİ BİRİKİMİYLE MÜŞTERİLERİNE ZAMANINDA VE YERİNDE SERVİS VE SATIŞ HİZMETİ ÖN PLANDA TUTUP,KARTLI,PARMAKİZLİ PERSONEL GEÇİŞ SİSTEMLERİ,ÜCRETSİZ KEŞİF İMKANI SAĞLAYARAK GÜVENLİK KAMERA ,ALARM SİSTEMLERİNİ MÜŞTERİ TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA TEMİN ETMEKTİR.
http://www.egehanguvenlik.com    İstanbul       Elektronik

 3 As Group Temizlik,güvenlik Ve Personel Hizmetleri
3 as group olarak almanya merkezlı olan fırmamız tum temızlık hızmetlerını profosyonel ekıp ve ekıpmanla ustlenmektedir.
http://www.3asgroup.com    Mersin    Merkez    Endüstriyel Temizlik

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 218
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları