Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

M&n Zemin Tasarım

Kategori : İnşaat » Yer Döşemeleri » Çeşitli Zemin Kaplamaları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : M&n Zemin Tasarım
Web Adresi : http://mnzemintasarim.com
Kısa Açıklama : M&N Zemin Tasarım 2014 yılında sektörde elde ettiği başarılı çıkışını 2015 yılında sürdürerek, gelecekte zemin, halı, perde ve duvar kağıdı sektörlerinin lider firması olmayı amaç edinmiştir.

M&n Zemin Tasarım Hakkında :

M&N Zemin Tasarım 2014 yılında sektörde elde ettiği başarılı çıkışını 2015 yılında sürdürerek, gelecekte zemin, halı, perde ve duvar kağıdı sektörlerinin lider firması olmayı amaç edinmiştir. M&N Zemin Tasarım olarak görevimiz, Sektörün gün geçtikçe artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına ; Müşteri odaklı hizmet sistemiyle ihtiyaca uygun, doğru ve kaliteli ürünü/hizmeti müşterilerimizle buluşturmak, Ürün sürekliliğini sağlarken verilen hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak amacıyla gerekli olan araştırma, eğitim ve çalışma faaliyetlerini hız kesmeden yürütmeye devam etmek, Değişen ve gelişen sektör ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmek adına, ihtiyaca uygun ürün, hizmet ve destek faaliyetlerini özveri ile takip ederek, her zaman sektörde özgün ve öncü rol oynamaktır. Firmamızın çalışmalarındaki en önemli etken kalite ve güvenin ön planda tutulması ve bununla gerçekleşen güven ortamı sayesinde yarına daha güçlü ve emin adımlar atarak sektörün öncü firmaları arasında yerimizi almaktır. M&N Zemin Tasarım olarak Ürünlerimizin yurt içi ve yurt dışına hızlı ve sürekli bir şekilde satış, keşif ve montaj faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Faaliyetlerimize hız verirken ürün çeşitliliğini sağlayarak sektörde daha modern ve özgün ürünler sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hedef Büyük! Geçmişten gelen tecrübe birikimimiz ve geleceğe yönelik geniş ufuklu planlarımızla, her geçen gün sektörde daha ileri adımlar atarak, kauçuk zemin kaplamaları başta olmak üzere, daha bir çok konuda öncü firma olmayı hedefledik. Bu hedeflere ulaştığımızda, önümüze daha büyük hedeler koyarak ülkemizin sektörümüz üzerinden kalkınması için daha çok çalışacağız.
Pvc Zemin Kaplama

Ürün ve Hizmetler :

Pvc Zemin Kaplama
PVC zemin kaplama, estetik görünümü, fonksiyonel yapısı, zengin renk ve desen seçenekleri ile zemin kaplama çeşitleri arasında en çok tercih edilen zemin kaplama çeşitidir.
İnşaat ve Yapı » Yer ve Duvar Kaplamaları
Epoksi zemin kaplama
Epoksi zemin kaplama ürünü, kimyasal bir reçine olup polyepoksit malzemesi ile karıştırılarak zemine uygulanır.
İnşaat ve Yapı » Yer ve Duvar Kaplamaları

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Taştop Sokak No: 14 Siteler
İl / İlçe / Semt : Ankara » Altındağ » Siteler
Telefon : +90 312 2790254
GSM Telefon : +90 533 4645284
Fax : +90 312 2790254
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 31 Ekim 2015 Cumartesi
Ziyaret Sayısı : 818

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

M&n Zemin Tasarım ile benzer firmalar :

 Marmara Epoksi Zemin Kaplama
Marmara Epoksi olarak epoksi, boya ve inşaat işlerinde ilk önceliğimiz KALİTE ve İŞLERİ ZAMANDINDA BİTİRMEK tir.Kaliteden ve işçilikten ödün vermeyen tecrübeli, alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.
http://marmaraepoksi.com    Bursa    Osmangazi    Sıvı İzolasyonu

 Şimşek Halı & Zemin Kaplama
Zemin Kaplama Necmettin BADEM 0532 641 79 60 0212 495 45 65 www.plastikkilim.com plastikkilim@gmail.com
http://www.plastikkilm.com    İstanbul    Küçükçekmece    İç ve Dış Dekorasyon

 Doğan Yüzey Koruma Endüstriyel Zemin Kaplama Işleri
Endüstriyel beton zemin uygulamaları; fabrika, yol, atölye, depo, akaryakıt istasyonu, otopark, servis alanları, havaalanı pistleri gibi ağır yüklere ve aşınmalara maruz kalan endüstriyel zeminlerin projelendirilmesi ve yapımı ile ilgili uygulama aşamalarını içine alır. Farklı renk ve model çalışmaları ile deneyimli ve güvevenilir ekiplerimiz il
http://www.insaatdogan.tr.gg    Bursa    Osmangazi    Çeşitli Zemin Kaplamaları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 233
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Ürünler - Oyuncak - Puzzle Oyunları