Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Yeryüzü Ekolojik Yaşam Köyü

Kategori : Turizm » Konaklama » Tatil Köyü

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Yeryüzü Ekolojik Yaşam Köyü
Web Adresi : http://www.yeryuzuekokoyu.com
Kısa Açıklama : Yeryüzü köyü biz ve gelen konuklarımız için günlük bir zaman geçirme alanı olmaktan ziyade ekolojik üretim yapılması için oluşan 25 dönümlük bir araziyi kapsar.

Yeryüzü Ekolojik Yaşam Köyü Hakkında :

ÇİFTLİK Yeryüzü köyü biz ve gelen konuklarımız için günlük bir zaman geçirme alanı olmaktan ziyade ekolojik üretim yapılması için oluşan 25 dönümlük bir araziyi kapsar. Köyümüzde çeşitli meyve ağaçları, sebze ve meyve bahçesi bulunmakla birlikte bakir doğanın verdiği huzur içinde dinlenme, dağ yürüyüşü,doğadan bitki toplama gibi sosyal ve sportif çeşitli aktivitelere katılma ve akşamları toplu yaşam alanında çeşitli çevre ve doğa sorunlarına ilişkin dost sohbetlerine katılma, kamp ateşi etrafında içkinizi yudumlarken müzik dinleyerek stresten arınarak doğa ile bütünleşme yaşanması gereken bir deneyimdir. EKOLOJİK YAŞAM Yeryüzü Ekolojik Yaşam Köyü, açılmadan birçok misafir ağırlamıştır. Daha sonra, gelen misafirlerimizin akraba ve arkadaşları ile onların dostları Yeryüzü ‘nü öğrenip ziyaret etmeye başladı ve bu ziyaretler artarak devam etti. Tüm gelen konuklarımız doğayı ve ekolojik yaşamı, hayvanları seven kişiler olarak gece gündüz bizlerle birlikte çalışarak birlikte üretti ve hayatı bizlerle paylaştı. Birbirini tanımayan konuklarımız bile çok kısa sürede birbirleriyle tanışıp kaynaştı. Gelenler köyümüzün değişik köşelerinde sohbet ederken, dinlenirken, yiyip içerken ve çeşitli aktivitelerde bulunurken bizimle aynı duyguları paylaştı. Gelen misafirlerimizin birçoğu bu dostluk ortamının sürekli olarak yaşaması gerektiğini ve sürekli misafir olmak istediklerini belirttiler. Böylelikle köyümüzü doğa severlere açma fikri ortaya çıkmış oldu. Gelen misafirlerimiz Ekolojik Turizm diyor ama biz gelen konuklarımıza bunun aslında Ekolojik Yaşam olduğunu belirtiyor ve bunu uygulamalı olarak gösteriyoruz. Hayvanlara ,bitkilere dokunmak ve onlarla ilgilenmek, yetiştirmek, toprağa dokunmak, ayak basmak ve çevreye, canlılara, doğal hayata zarar vermeden doğa ile iç içe paylaşarak yaşamak unutulmaz bir deneyim ve önemli bir yaşam tecrübesi ile birlikte hepimize huzur veriyor.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Erenköy Mah. No: 13 Bayındır - İZMİR / TÜRKİYE
İl / İlçe / Semt :
Telefon : +90 232 531863Dahili : 5796
GSM Telefon : +90 531 8635796
Fax : +90 232 531863
Eklenme Tarihi : 4 Ağustos 2016 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 726

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Yeryüzü Ekolojik Yaşam Köyü ile benzer firmalar :

 Tno Teknoloji Ekolojik Havuz Sistemleri
Havuzların biyolojik ve fiziksel temizliği konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Havuz dezenfeksiyon sistemleri konusunda son teknoloji çözümler sunmaktayız.
http://www.tnoteknoloji.com    İstanbul    Beşiktaş    Sıhhi Tesisat Malzemeleri

 Ekolojik Yıkım Teknolojisi
Patlatma yapmak için artık uzayan prosedüre ihtiyacınız yok... EKOLOJİK YIKIM TEKNOLOJİSİ size yeni bir kırma-çatlatma-yıkım-patlatma alternatifi sunmaktan gurur duyar.
http://piroteknik.weebly.com    Elazığ       İnşaat

 4k Biyolojik-ekolojik Ürünler Ve Çevre Danışmanlığı
biyoteknolojik çevre sağlığı ve temizlik ürünleri ile daha temiz bir çevreyi hedefleyen bir kuruluş
http://www.bio.com.tr    İzmir    Konak    Temizlik Ürünleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 226
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları